به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی در همایش هفته شوراهای آموزش و پرورش شهرستان املش که در کانون معصومیه برگزار شد، اظهار داشت: اگر گیلان در حوزه تعلیم و تربیت از دیگر استان های کشور عقب مانده است، ناکارآمدی و سوء مدیریت و بی توجهی به پتانسیل ها و ظرفیت های استان گیلان است.

 

وی با بیان اینکه مشکلات فقط با پول و اعتبار حل نمی شود، افزود : اگر بخواهیم جامعه امروز را به نتیجه برسانیم باید اراده واحد داشته باشیم ، سلیقه هایمان یکی شود.

 

نماینده رودسر و املش خطاب به مدیران آموزش و پرورش گفت: آماری تهیه کنید و شهرستان املش را با دیگر شهرستان های استان و کشور بسنجید ، ببینید در کجا قوی هستید و در کجا دچار ضعف می باشید، منتظر دستور از بالا نباشید گاهی باید با تصمیم گیری صحیح از پایین ، تصمیم گیران ارشد جامعه را متوجه درستی کاری کرد.

 

عباسی در ادامه به برخی نقاط ضعف سیستم آموزش و پرورش گیلان اشاره کرد و اذعان داشت : چرا پس از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی یک اردوگاه تربیتی در استان گیلان ایجاد نشده است، چرا از فرصت هایی که در منطقه وجود دارد، برای فضای تعلیم و تربیت بهره نمی برید.

 

وی با بیان اینکه برای ایجاد اردوگاه تربیتی در منطقه از تلاشی دریغ نخواهم کرد،اذعان داشت: منطقه ای که برای حفاظت و گردشگری املش وجود دارد می تواند فرصتی برای ایجاد اردوگاه تربیتی شود.

Print Friendly, PDF & Email