به گزارش خبرنگار املش ما ،  کانون بسیج هنرمندان املش از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن طی بیانیه ای دعوت به عمل آورد

 

در این بیانیه آمده است:

 

باسمه تعالی
مقام معظم رهبری: دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

دهه فجر یادآور حماسه ملت غیور و عدالت خواهی است که سال های سال طعم تلخ زورگویی و بی عدالتی حکومت های فاسد پادشاهی را چشیده و از ظلم و ستم حاکمان مستبد به ستوه آمده بودند.

دهه فجر یادآور دلاور مردانی است که تمدن واقعی ملت ایران را برای رهایی انسان از یوغ بردگی و استثمار نوین رقم زد. تمدنی که در راس آن الله و ساز و برگش آموزه‌ها و معارف نورانی دین مبین اسلام است.

دهه فجر بزرگترین تحول تاریخ اسلام است که در سایه وحدت، همدلی، خودباوری و خدامحوری توانست رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به مزبله تاریخ بفرستد و ظلم‌ستیزی را به بشریت بیاموزد.

امروز بیداری اسلامی همان وعده نوید‌بخش معمار کبیر انقلاب و اهتزاز پرچم اسلام ناب محمدی در سراسر گیتی است و طلیعه پیروزی نهایی پا برهنگان در مقابل مستکبران نمایان شده است.

نظام های فاسد، فاجر و فاسقی که از شروع نهضت بزرگ اسلامی ایران در مقابل ملت ما ایستادند و با ترور شخصیت‌های برجسته نظام، توطئه و کودتاهای گوناگون، تحمیل جنگ و تجهیز صدام عفلقی، تحریم‌های ناجوانمردانه، برافروختن فتنه با نام انقلاب‌های مخملی، ترور دانشمندان مظلوم هسته‌ای و دیگر دسیسه‌ها سعی داشتند به خیال واهی خود از حرکت و پیشرفت جوانه‌های انقلاب اسلامی جلوگیری نمایند؛ یکی پس از دیگری در آتش افروزی فتنه‌گرانه خویش سوختند و از صفحه روزگار محو شدند و بحول و قوه الهی اکنون اسلامگرایان قطب اول عالمند.

 

کانون بسیج هنرمندان شهرستان املش ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، و بیعت مجدد و تجدید میثاق با آرمان های والای بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و شهدای انقلاب اسلامی، اعلام می داریم همگام و هم صدا با سیل خروشان ملت ایران در راهپیمایی عظیم روز ۲۲ بهمن فریاد عزت خواهی وایستادگی سر خواهیم داد.

 

ان تنصروالله ینصرکم ویثبت اقدامکم
کانون بسیج هنرمندان املش
بهمن ۱۳۹۷

Print Friendly, PDF & Email