به گزارش املش ما ،اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی در واکنش به تأکیدات مقام معظم رهبری در دیدار اخیرشان با مردم قم، اظهار کرد: سبک و منش زندگی شخصی و کاری مسئولان مانند مردم عادی و متوسط به پایین جامعه باید باشد و حس همراهی و همدلی با مردم داشته باشند.

** در آستانه چهل سالگی انقلاب مردم به بلوغ سیاسی و اجتماعی رسیده اند

وی با بیان اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب مردم به بلوغ سیاسی و اجتماعی رسیده اند در شرایطی که مشکلات اقتصادی داریم و وجود مشکلات دلیل نمی شود دستاوردهایمان را فراموش کنیم، گفت: نیروهای نسل سوم و چهارم ما در مسیر توسعه کشور باید جایگزین بازنشستگان شوند.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید به جوانان اعتماد کنیم که انگیزه و روحیه انقلابی بالایی دارند و این بستر را باید در همه امور فراهم کنیم زیرا واگذاری مسئولیت به جوانان متعهد و متخصص،  پویایی، تحرک و نشاط در ساختار مدیریتی و اداری کشور ایجاد می کند.

عباسی تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی و رسانه ها سبک زندگی و رفتارهای مردم را تغییر می دهد و به آسیب های اجتماعی و فرهنگی داخلی دامن می زند و تلاش می کند که بر جنگ نرم و مسائل فرهنگی و اجتماعی کار کند.

** لزوم استفاده از ظرفیت های داخلی در فضای مجازی و ایجاد ساختار پدافندی و آفندی

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت های داخلی در فضای مجازی استفاده کنیم، تصریح کرد: باید یک ساختار پدافنی و آفندی در فضای مجازی ایجاد شود و باید حمله را با استفاده از همه ظرفیت های داخلی در جهت خنثی سازی توطعه دشمنان در دستور کار قرار دهیم.

نماینده رودسر و املش در مجلس با تأکید بر اینکه یک مقدار در این رابطه نارسایی داریم، اضافه کرد: برخی فعالان مجازی مجازی داخلی در داخل زمین طراحی شده ی دشمن بازی می کنند و به نظام و انقلاب آسیب می زنند و از نشاط و پویایی که باید در کشور به وجود بیاید غفلت می شود.

نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: مسئولان فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی باید نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند و این نارسایی ها را برطرف کنند.

** مسئولان دقت کنند قراردادهای  با اروپایی ها دوسر باخت نباشد

وی در پایان بر بی اعتماد بودن به آمریکایی ها تأکید کرد و افزود: آن ها در برچام این عهدشکنی را نشان دادند پس باید با دقت به بحث قرارداد با اروپایی ها ورود پیدا کنیم و نباید اینطور باشد که ما به قراردادها متعهد باشیم ولی آنها پایبند نباشند.

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالان دیپلماسی ما در قرارداد با اروپایی ها دقت بیشتری کنند و تنها امتیاز ندهند، گفت: قراردادهای ما با اروپایی ها دوسر باخت نباشد و توجه بیشتری داشته باشیم تا مورد تخریب دشمنان قرار نگیریم.

Print Friendly, PDF & Email