کد خبر: 83977

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۰

امام جمعه املش در دیدار با پرسنل انتظامی لاهیجان:

تمام دشمن تلاش برای جلوگیری از زمینه سازی ظهور در جهان است

امام جمعه املش در دیدار با پرسنل انتظامی لاهیجان گفت:تمام دشمن تلاش برای جلوگیری از زمینه سازی ظهور در جهان است

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی در جمع پرسنل نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان اظهار داشت :حضرت امام (ره) الگویی چون حسین بن علی (ع) را داشتند اما مردم زمان حضرت سیدالشهدا(ع) با امام زمان خود پای کار نبودن و پشت به امام خود کردند اما در زمان حضرت امام خمینی(ره) مردم پشت امام خود ایستادند و با تمام وجوداز امام زمان خود حمایت کردند.

 

وی افزود: وقتی از امام (ره) پرسیدن شما یک روحانی هستید نه اسلحه دارید و نه سربازی چرا علیه شاه قیام کردی؟ ایشان در جواب فرمودند : سربازان من در گهواره ها هستند،فلذا همه ما می بینیم که همین گهواره خواب ها در ۸ سال دفاع مقدس که حدود سن های۱۶ تا ۱۷ تا ۱۸ سال داشتند چطور با عرفان و دیانت خودشان یک جنگ ۸ ساله را اداره کردند و چه جان فشانی هایی که داشتند و چه خون دل ها خوردند ولی اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ما را دشمن تصاحب کند اینها همان یارانی بودند که امام(ره)به آنها اشاره می کردند.

 

امام جمعه املش در ادامه با اشاره به سخن پیامبر که نگران امت خود پس از رحلتش بود، گفت: حضرت امام خمینی (ره) در هنگام وداع گفتند من با دلی آرام و مطمئن از این دنیا می روم. چرا که میدانستند دست مبارک حضرت ولی عصر (عج) پشت سر انقلاب است. شاید عده ای بگویند اینها همش خیال بافیاست  اما بار های بار مراجع تقلید کدهایی را برای ما ارسال کردن اما من و شما متوجه نشده ایم در حالی دشمن بخوبی این کدها را درک کرده و تمام تلاش خود را نیز میکند تا از این واقعه جلو گیری کند اسرائیل چندین پژوهشکده شیعه شناسی داریم .

 

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی ادامه داد: دلیل وجود  چندین پژوهشکده شیعه شناسی در اسرائیل اینست جنگ آخر الزمان جنگ میان اندیشه و تفکر فراماسونها و اندیشه مهدویت است. دشمن بر روی اعتقادات ما دارد کار میکند ولی من و شما متوجه نیستیم چرا؟ چون که میداند تشیع جامعه را به تکامل می رساند و انسان را سعادتمند میکند.فلذا من و شما امروز وظیفه داریم تا زمینه را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) فراهم کنیم.
تهیه خبر: حسن اسلامی

ارسال دیدگاه

کسب درآمد