کد خبر: 83705

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۱

نماینده املش و رودسر:

بهره مندی مردم روستاهای ییلاقی املش از گازطبیعی از خدمات نظام است

نماینده املش و رودسر گفت:بهره مندی مردم روستاهای ییلاقی املش از گازطبیعی از خدمات نظام است

به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی در آئین افتتاح و بهره برداری پروژه گازرسانی به سه روستای ییلاقی بخش رانکوه املش گفت:چه کسی فکر می کرد مردم روستای مربو در زمستان ۹۷ با گاز طبیعی خانه هایشان را گرم کنند ، امروز یکی از بهترین شاخص های ارزیابی مدیران در گذشته و حال ، مقایسه منصفانه اینست که باید بنگیریم چگونه گاز از عسلویه بوشهر در جنوب کشور به روستای مربو در ییلاقات شهرستان املش در شمال کشور رسیده است، این خدمات نظام باید سینه به سینه منتقل شود.

 

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : با توجه به شرایط متفاوت منطقه مربو و روستاهای بنا به قدمت تاریخی ،اگر در نقطه ای میراث فرهنگی صلاح نمی داند کار باید متوقف شود تا پس از بررسی های لازم ادامه یابد.

 

عباسی خاطرنشان کرد: پیگیر گازرسانی به روستاهای تابستان نشین و… در منطقه جلگه املش نیز هستیم که امیدواریم بزودی با گازرسانی به این روستاها شهرستان املش را شهرستان سبز در گازرسانی معرفی کنیم.

 

وی با اشاره به خدمات قرارگاه سازندگی سپاه پاسداران درخصوص آب رسانی به روستاهای محروم این منطقه گفت: خوشبختانه کار آبرسانی پیشرفت خوبی دارد و در این خصوص ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار برای مشارکت در این پروژه از محل اعتبارات ملی تامین شد.

 

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی به قدمت تاریخی منطقه اشاره کرد و اذعان داشت : ۱۰سال پیش خواستار راه اندازی سایتی برای گردشگری در منطقه بویه شدم ولی تا به امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

 

عباسی ابراز امیدواری کرد: با توجه به مرتفع شدن مشکل آب و گاز در این منطقه ، مشکل اشتغال نیز با استفاده از گردشگری منطقه حل گردد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد