کد خبر: 83504

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۷

معاون فرماندار املش :

در جنگ اقتصادی ملت ایران با همدلی و اتحاد پیروز میدان خواهد بود

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان املش به ریاست معاون فرماندار و با حضور اعضای ستاد در سالن جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

به گزارش املش ما ، دراین نشست مهندس حیدری نژاد ضمن تبریک روز خبر نگار گفت:بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تامین کالاهای اساسی مردم دارد و دستگاههای مسئول وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

 

وی با اشاره به رشد قیمت ها گفت: وضع موجود بازار ناشی از جو روانی است که دستگاههای نظارتی باید باهمکاری هم نظارت بیشتری را انجام دهند.

 

حیدری نژاد عنوان کرد:مسئولان ذیربط شهرستان بابد تلاش کنندباعملکردخودفشارروحی وروانی را کنترل کرده و ارامش رابربازارحاکم نمایند.

 

معاون فرماندار  اظهارکرد: کشور درشرایط خاصی قرار داردو دشمنان نظام جنگ اقتصادی را بر کشور تحمیل کردند اما باهماهنگی قواو اجرای منویات مقام معظم رهبری ملت ایران با همدلی و اتحاد  پیروز میدان خواهد بود.

 

وی  عنوان کرد:باتوجه به شرایط موجود بازار، هم عرضه کننده و هم مصرف کننده زمانی راضی خواهند بود که مشکلات آسیب شناسی شوند و واسطه هارامدیریت کنیم.

 

حیدری نژاد یاداورشد: ستاد تنظیم بازار شهرستان پیشنهاد  خود را در خصوص نرخ کرایه ناوگان حمل ونقل را به استان ارسال و پس از تائید نتیجه را اعلام خواهد کرد.

 

مهندس حیدری نژاد  گفت:شهرستان املش در این ایام میزبان گردشگران و هموطنان عزیز است پس باید خدماتی از قبیل بهداشت،تنظیم بازار و نظارت بر قیمت ها و کیفیت نان را مورد توجه بیشترقرار دهیم .

 

معاون فرماندار در جلسه تنظیم بازار گفت: گشت های مشترک با حضور اعضاء باید فعالت تر شود و همه باید تلاش کنند ضمن ایجاد فضای ارام در بازار با متخلفین به صورت آنی برخورد شود تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد

 

وی افزود:در شهرستان کمبودکالادرشبکه توزیع نداریم و مردم برای تامین اقلام مورد نیاز خصوصا کالاهای اساسی نگرانی نداشته باشند.

 

وی درجلسه تنظیم بازار گفت:بازاراقتصادی دچار مشکلاتی شده که همه وظیفه داریم باهمکاری هم مشکلات را حل نماییم .

 

وی در پایان  افزود:تامین به موقع کالاهای اساسی ،نظارت بر واحدهای صنفی و برخورد با متخلفین در اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان می باشد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد