کد خبر: 83386

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۹:۳۰

نماینده املش و رودسر مطرح کرد :

شاخص ارزیابی مدیران باید حضورشان در کنار مردم باشد / راه املش به شلمان باید دهه فجر به بهره برداری برسد

به گزارش خبرنگار املش ما، اسدالله عباسی نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان املش که با حضور رئیس برنامه بودجه استانداری گیلان و جمعی از مدیران ادارات در فرمانداری برگزار شده بود ، اظهار داشت : دشمن از ابتدای انقلاب تلاش کرده […]

به گزارش خبرنگار املش ما، اسدالله عباسی نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان املش که با حضور رئیس برنامه بودجه استانداری گیلان و جمعی از مدیران ادارات در فرمانداری برگزار شده بود ، اظهار داشت : دشمن از ابتدای انقلاب تلاش کرده که نظام را خدشه دار کند و از هر روزنه ای برای این اقدام وارد شده ولی سکانداران انقلاب امام راحل در سالهای ابتدایی و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب با تدابیر در مقابل حرکت های مذبوحانه دشمن ایستادگی کردند و نگذاشتند مسیر انقلاب منحرف شود.

 

وی مسئولیت دستگاه های اجرایی را در این برهه از زمان بسیار خطیر دانست و افزود: نمایندگان مجلس نیز در این مسیر با ریل گذاری و تسهیل قوانین به قوه مجریه کمک خواهیم کرد تا کارها روی زمین نمایند. از دولت خواستیم تیم اقتصادی اش را تغییر دهد و تیم اقتصادی پویا انتخاب کند تا بتواند مشکلات را حل کند.

 

نماینده املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان می خواهم اگر در گذشته به اندازه ساعت اداری برای رفع مشکلات مردم تلاش می کردند ، در این برهه از زمان با افزایش ساعت کار ، در خدمات دهی به مردم سرعت بیشتری ببخشند تا با کمک هم دشمن را دوباره به زانو درآوریم.

 

عباسی خطاب به فرماندار املش گفت: شاخص ارزیابی مدیران باید حضورشان در کنار مردم درنظر گرفته شود و اینکه مردم پس از مراجعه به ادارات دست پر برگردند. برخی مشکلات پیش آمده را می شود با عذرخواهی و پیگیری حل کرد ، نباید مردم را دلسرد کرد.

 

وی با بیان اینکه برخی ها خط کش و ترازو می گذارند که فلانی در فلان جا چه صحبتی کرده است و یا چه اقدامی ، تصریح کرد: به جای اینگونه خط کش گذاشتن ها بروید و ببینید مشکلات مردم چیست ، نیاییم توپ را در زمین همدیگر نیاندازیم ، بخاطر این برهه حساس ، سوال از وزیر کشاورزی را به تعویق انداختم تا فضای کشور ملتهب نشود.

 

نماینده املش و رودسر به مشکلات درمانی شهرستان های حوزه انتخابیه اشاره کرد و اذعان داشت: سوالی در خصوص مشکلات بیمارستان های املش و رودسر از وزیر داشتم که بجای ارائه در صحن علنی مجلس از معاون پارلمانی وزارت بهداشت پرسیدم و خواستم سهم رودسر و املش از اعتبارات بهداشت کشور چقدر است؟چرا هنوز مردم املش برای کوچک ترین کارهای پزشکی خود باید به شهرستان لنگرود بروند؟

 

عباسی در بخش دیگری از سخنانش به ظرفیت ها ، فرصت ها و پتانسیل بالایی که در املش در زمینه های اقتصاد کشاورزی و گردشگری وجود دارد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: متاسفانه این ظرفیت ها مورد بی توجهی قرار گرفته اند ، هیچ توجیهی پذیرفتنی نیست که در املش زمینی برای یک موزه مردم شناسی وجود نداشته باشد ، موزه ای که از مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان است.

 

وی ادامه داد:راه ارتباطی حفاظتی گردشگری به ییلاقات املش از دیگر پروژه هایی است که سال های انتظار توجه را می کشد و نیاز به توجه جدی مسئولین استانی و شهرستانی را می طلبد.

 

نماینده املش و رودسر با انتقاد از جدا شدن منطقه هالی دشت در سال های گذشته و اینکه هیچ ترتیب اثری برای بازگرداندن آن صورت نپذیرفته گلایه کرد و گفت: در دهه ۸۰ برای ۵ کیلومتر از بلوردکان تا هالی دشت اعتبار گذاشته شد که دلیل محکمی برای تعلق این منطقه به شهرستان املش می باشد.

 

عباسی راه املش به شلمان را از دیگر پروژه های مغفول مانده شهرستان املش خواند و اظهار داشت : در سال ۹۶ سه میلیارد برای این پروژه از نوبخت گرفتم و ۳ میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان ماه جاری اختصاص خواهد یافت. پیمانکار قول داد تا دهه فجر این پروژه به بهره برداری برسید ولی از آخرین باری که با مسئولین به این نقطه برای بازدید آمدیم هیچ پیشرفتی را شاهد نیستیم بغیر از چند ماشین قراضه و اسقاطی که در ابتدا این مسیر وجود دارد، مسئول این پروژه راه و شهرسازی است و هیچ عذر و بهانه ای از پیمانکار و اداره راه و شهرسازی قبول نخواهم کرد.

 

 

وی در پایان سخنانش به تنش آبی در شهرستان املش اشاره کرد و گفت: وقتی برای تنش آبی اعتبار گذاشته شده است برای حل مشکل آن اقدام کرد، چرا مردم املش باید افت شدید آب مواجه باشند که پیگیری مسئولین شهرستان را می طلبد

ارسال دیدگاه

کسب درآمد