کد خبر: 83354

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۸

امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در املش:

اقتدار نظامی کشور را با هیچ مذاکره‌ای عوض نمی‌کنیم | اگر دشمن غلطی بکند او را پشیمان خواهیم کرد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه اقتدار نظامی کشور را با هیچ مذاکره‌ای عوض نمی‌کنیم، افزود: اگر انگشت دشمن بر روی ماشه برود آنچنان آن‌ها را ادب خواهیم کرد که از کرده خود پشیمان شوند.

به گزارش املش ما ، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در تجمع بزرگ رزمندگان هشت سال دفاع مقدس شهرستان املش با بیان اینکه فتح خرمشهر نصرت الهی بود، افزود: این پیروزی‌ها مرهون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس بوده است و باید آزادسازی خرمشهر برای نسل جوان تبیین شود.

اسماعیلی همچنین ادامه داد: جوانان باید بدانند که جنگ با دشمن بعثی برای حفظ و صیانت از کشور ایران و اقتدار جمهوری اسلامی بود.

چشمان بیدار پدافند هوایی از حریم آسمان ولایت دفاع خواهد کرد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) به فرمایشات رهبری اشاره کرد و افزود: معیارهایی را که رهبری معظم انقلاب ترسیم نمودند باید برای همه الگو و سرمشق باشد.

وی گفت: چشمان بیدار پدافند هوایی بصورت شبانه روز از حریم آسمان ولایت دفاع خواهد کرد.

تحریم‌ها ملت ایران را مانند فولاد آبدیده می‌کند | نگران خروج آمریکایی ها از برجام نیستیم

اسماعیلی همچنین با اشاره به اینکه تحریم‌ها ملت ایران را مانند فولاد آبدیده می‌کند، اظهار داشت: نگران خروج آمریکایی ها از برجام نیستیم زیرا آمریکا تاکنون هم در برجام حضور نداشت.

وی با بیان اینکه جغرافیای ایران اسلامی مملو از آشیانه عقاب‌های پدافند است و پاسخ دندان شکنی به دشمنان خواهیم داد، گفت: سه هزار ۷۰۰ نقطه کشور تحت پوشش قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) قرار دارد.

ایران در حوزه دفاعی جزو برترین‌ کشورهای جهان است | اقتدار نظامی کشور را با هیچ مذاکره‌ای عوض نمی‌کنیم

فرزاد اسماعیلی رمز و راز پیروزی بر دشمن را اطاعت از ولی فقیه دانست و ادامه داد: ایران در حوزه دفاعی جزو برترین‌ کشورهای جهان است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به اینکه ایران جز پنج کشور مقتدر در حوزه های دفاعی و امنیتی دنیا است، گفت: تحریم‌ها هیچ تاثیری بر کشور نداشته بلکه عزم و اراده ملت ما را مصمم‌تر از گذشته می کند.

فرزاد اسماعیلی با بیان اینکه اقتدار نظامی کشور را با هیچ مذاکره‌ای عوض نمی‌کنیم، افزود: اگر انگشت دشمن بر روی ماشه برود آنچنان آن‌ها را ادب خواهیم کرد که از کرده خود پشیمان شوند.

هرگز به خنده‌ها و دست‌های خالی دشمن خوشبین نبودیم | اگر دشمن بخواهد غلطی بکند او را پشیمان خواهیم کرد

وی اظهار داشت: ملت ایران به تبعیت از ولایت در راهپیمایی ها با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» نشان دادند که پشتیبان ولایت هستند.

فرزاد اسماعیلی در پایان با بیان اینکه ما هرگز به خنده‌ها و دست‌های خالی دشمن خوشبین نبودیم و نیستم، افزود: آسمان ایران امن ترین آسمان در منطقه است و اگر دشمن بخواهد غلطی بکند او را پشیمان خواهیم کرد./دیارمیرزا

ارسال دیدگاه

کسب درآمد