کد خبر: 83216

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۸:۲۶

علیرضا جهانبخش:

در جام جهانی با قدرت بازی خواهیم کرد

مهاجم تیم ملی ایران گفت: در جام جهانی مقابل حریفان صاحب نامی که پیش رو داریم با قدرت بازی خواهیم کرد.

به گزارش املش ما ، علیرضا جهانبخش پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی مقابل تیم ملی ازبکستان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. ما در شرایط خوبی بسر می بریم اما هنوز به ایده آل نرسیده ایم و زمان می برد تا بتوانیم به هماهنگی کامل دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: ازبکستان حریف سختی برای ما بود و اعتقاد دارم از تیم اصلی شان بهتر بودند و در مواقعی هم ما را در این دیدار اذیت کردند.

مهاجم تیم ملی ایران افزود: جام جهانی سختی پیش رو داریم و در گروهی قرار گرفته ایم که سه تیم بزرگ دنیا در آن قرار دارند اما مطمئن باشید با قدرت بازی خواهیم کرد تا بتوانیم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

جهانبخش ادامه داد: ما تنها دو جلسه تمرین کرده بویم و خیلی از بازیکنان ما در کوران مسابقات لیگ قرار داشتند و هنوز از لحاظ روحی و روانی به آمادگی کامل نرسیده بودند. به جرأت می توانم بگویم ۸۰ درصد آماده بودیم اما مطمئن باشید در اردویی تا جام جهانی برگزار خواهیم کرد به آمادگی کامل خواهیم رسید.

وی در پاسخ به این سئوال که بازیکنان ایران دچار استرس هستند گفت: من اعتقاد دارم این یک استرس مثبت است. می دانیم که در گروه سختی قرار گرفته ایم ولی باید تلاش کنیم و بازیهایی درخور شأن ایران انجام دهیم تا بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران در پایان تصریح کرد: ما با قدرت به جام جهانی خواهیم رفت و بازیهای خوبی از خود ارائه خواهیم داد. از نام ایران دفاع می کنیم و امیدارم مانند همیشه حمایت ایرانیان عزیز را برای خود داشته باشیم.

 منبع : مهر
برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد