کد خبر: 83045

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۵:۵۸

شناسایی ۱۰۳ واحد صنفی متخلف در شهرستان املش

۱۰۳ واحد صنفی متخلف در شهرستان املش، محکوم به پرداخت ۱۲ میلیون تومان جزای نقدی شدند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان که در آستانه ی عید نوروز در فرمانداری املش برگزار شد؛ گفت: ۱۰۳ واحد صنفی متخلف این شهرستان امسال به علت گران فروشی و کم فروشی محکوم به پرداخت ۱۲ میلیون تومان جزای نقدی شدند.

 

وی افزود: ۲۰۵۰ واحد صنفی شناسنامه دار در شهرستان املش در ۱۲ اتحادیه صنفی مشغول ارائه خدمات به شهروندان املشی، مهمانان، مسافران و گردشگرانی هستند که این روزها و ایام تعطیلات نوروز برای دریافت مایحتاج خویش مراجعه می کنند.

 

فرماندار املش خاطرنشان کرد: از آن جائی که ۸۵ درصد مردم در این شهرستان کشاورزند و محصولات کشاورزی اعم از زراعی و باغی و فراورده های لبنی از نوع محلی و حتی محصولات صنایع دستی مورد توجه مهمانان، مسافران و گردشگران نوروزی است که به وفور در بازار محلی شهرستان املش یافت می شود.

 

محمودی اظهار داشت: در این روزها باید بیشتر از همیشه بر ساعات پخت و رعایت بهداشت نانوایی ها و همچنین جایگاه های عرضه سوخت، جلوگیری از سدّ معبرها، نظارت بر اغذیه فروشی ها و میزان کمیت و کیفیت مایحتاج عرضه شده ی مورد نیاز مردم و مهمانان توجه شود.

 

وی تصریح کرد: ۲۷ تن میوه برای تأمین میوه شب عید شهروندان املشی از قبیل ۱۲ تن پرتغال و ۱۵ تن سیب عرضه می شود و سایر کالاهای اساسی از جمله گوشت سفید و قرمز، تخم مرغ و سایر مواد پروتئینی باید به موقع تأمین و عرضه شود.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد