کد خبر: 82988

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۴

تکمیل طرح های آموزشی املش ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سرپرست آموزش و پرورش املش گفت: تکمیل سه طرح آموزشی این شهرستان به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، قاسم احمدپور اظهار داشت : برای تکمیل پروژه ۱۲ کلاسه شهید باهنر شهر املش که تخریب و بازسازی آن از سال ۹۰ آغاز شده و ۷۰درصد پیشرفت کار دارد و با۲۵۰ دانش آموز، تنها مدرسه پسرانه دولتی متوسطه در شهر املش است؛ به ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

 

وی افزود: برای تکمیل پروژه مقاوم سازی مدرسه ۹ کلاسه پروین اعتصامی با ۵۰درصد پیشرفت کار و ۲۰۰ دانش آموز که تنها مدرسه دخترانه دولتی مقطع متوسطه اول شهر املش است که از خرداد ماه ۹۴ با تعهد ۴ ماهه آغاز شده؛ برای تکمیل آن اکنون به ۶۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است.

سرپرست آموزش و پرورش املش ادامه داد:برای تکمیل پروژه مقاوم سازی دبستان ۶ کلاسه امام موسی صدر اسماعیل گوابر شهر رانکوه با ۷۰درصد پیشرفت کار و ۶۴دانش آموز دختر و پسر در شش پایه تحصیلی که از خرداد ۹۴ با تعهد ۴ ماهه آغاز شده، به ۲۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است.

 

احمدپور با اشاره به این که ۱۳درصد از واحدهای آموزشی شهرستان تخریبی هستند تاکید کرد: کندی اجرای دو پروژه مقاوم سازی مدرسه پروین اعتصامی شهر املش و دبستان امام موسی صدر اسماعیل گوابر شهر رانکوه مهمترین چالش عمرانی این اداره است که مایه نگرانی دانش آموزان و اولیاء آنان شده است.

 

گفتنی است ۵۸۷۷ دانش آموز املشی در ۱۰۴واحد آموزشی در مقاطع مختلف دراین شهرستان مشغول به تحصیل اند.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد