کد خبر: 82988

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۴

تکمیل طرح های آموزشی املش ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سرپرست آموزش و پرورش املش گفت: تکمیل سه طرح آموزشی این شهرستان به ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، قاسم احمدپور اظهار داشت : برای تکمیل پروژه ۱۲ کلاسه شهید باهنر شهر املش که تخریب و بازسازی آن از سال ۹۰ آغاز شده و ۷۰درصد پیشرفت کار دارد و با۲۵۰ دانش آموز، تنها مدرسه پسرانه دولتی متوسطه در شهر املش است؛ به ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

 

وی افزود: برای تکمیل پروژه مقاوم سازی مدرسه ۹ کلاسه پروین اعتصامی با ۵۰درصد پیشرفت کار و ۲۰۰ دانش آموز که تنها مدرسه دخترانه دولتی مقطع متوسطه اول شهر املش است که از خرداد ماه ۹۴ با تعهد ۴ ماهه آغاز شده؛ برای تکمیل آن اکنون به ۶۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است.

سرپرست آموزش و پرورش املش ادامه داد:برای تکمیل پروژه مقاوم سازی دبستان ۶ کلاسه امام موسی صدر اسماعیل گوابر شهر رانکوه با ۷۰درصد پیشرفت کار و ۶۴دانش آموز دختر و پسر در شش پایه تحصیلی که از خرداد ۹۴ با تعهد ۴ ماهه آغاز شده، به ۲۰۰میلیون تومان اعتبار نیاز است.

 

احمدپور با اشاره به این که ۱۳درصد از واحدهای آموزشی شهرستان تخریبی هستند تاکید کرد: کندی اجرای دو پروژه مقاوم سازی مدرسه پروین اعتصامی شهر املش و دبستان امام موسی صدر اسماعیل گوابر شهر رانکوه مهمترین چالش عمرانی این اداره است که مایه نگرانی دانش آموزان و اولیاء آنان شده است.

 

گفتنی است ۵۸۷۷ دانش آموز املشی در ۱۰۴واحد آموزشی در مقاطع مختلف دراین شهرستان مشغول به تحصیل اند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد