کد خبر: 82886

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۹

فرماندار املش:

شعار مرگ بر آمریکا استراتژی تغییرناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران است

فرماندار املش در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:شعار مرگ بر آمریکا و دفاع موشکی ایران استراتژی تغییرناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی  در مراسم سخنرانی ۲۲بهمن شهر املش که با شکوه خاصی از میدان مقابل شهرداری تا میدان شهدا واقع در جوار گلزار شهدای املش برگزار شد؛ گفت:شعار مرگ بر امریکا یک استراتژی مهم برای ملت و دولت ایران است و تغیرناپذیر است و دشمن بداند که دفاع موشکی ایران جزء اصول تغییرناپذیر ایران اسلامی است و هرچه بیشتر ملت بزرگ و شجاع ایران را تهدید و تحریم کنند، این ملت قوی تر و مقاوم تر می شود.

 

وی ضمن تشکر و قدردانی از همه ی کسانی که در این راهپیایی شرکت کرده و زمینه ی شرکت مردم را فراهم کرده اند؛ گفت: تحلیلگران آمریکائی و سایر دشمنان ملت بزرگ ایران اظهار کرده اند که انقلاب اسلامی ایران همچون زمین لرزه هفت ریشتری کاخ هایشان را به لرزه در آورده و متزلزل کرده است.

 

فرماندار املش گفت: انقلاب اسلامی ایران بعنوان یک رخداد مهم و تأثیرگذار در ایجاد تحولات سیاسی منطقه و جهان است که به واسطه رهبری آگاه و هوشیار و داشتن مردمی بصیر و حاضر در میدان بعنوان الگویی برای سایر مردم آزادی خواه جهان تبدیل شده و تحمل این برای دشمنان ما سخت و ناگوار است.

 

محمودی گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول این چهار دهه ی گذشته از امواج های سهمگین و وحشتناک دشمنان عبور کرده و البته این حاصل درایت امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب است و پیروی مردم از رهبری نظام که توانسته ایم در مقابل دشمنان بایستیم.

 

وی گفت: ساده زیستی امام راحل(ره) و پس از وی رهبر معظم انقلاب برای تمامی دوستان و دشمنان داخلی و خارجی این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت شده است و ایران امروز به مرکز ثقل جوشش سایر انقلاب های دنیا تبدیل شده است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد