کد خبر: 82830

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۵:۲۲

نماینده مردم املش و رودسر :

خوشحالم از اینکه طلسم لایروبی زربیجار شکسته شد / ۶ میلیارد برای راه املش به شلمان اعتبار گرفتم

نماینده مردم املش و رودسر در افتتاح پروژه های دهه فجر شهرداری املش گفت:خوشحالم از اینکه پس از سالها طلسم لایروبی زربیجار شکسته شد

به گزارش خبرنگار املش ما، اسدالله عباسی در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری املش ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با تقدیر از زحمات دلسوزان نظام اظهار داشت: خوشحالم از اینکه پس از سالها طلسم لایروبی زربیجار شکسته شد ، تلاش بسیاری شد تا دستگاه های اجرایی را متقاعد کنیم ، شهردار املش قول دادند تا ۵ اسفند این پروژه به اتمام برسد ، استخر باید آبگیری شود تا کشاورزان را از نگرانی دربیاوریم که به موقع به کشت و زرع خود بپردازند.

 

وی با ابراز خرسندی از حضور سرمایه گذار در بخش تله کابین گفت: قرار است این پروژه از سه راه حاجی آباد شروع شود و تابستان نشین را به پلیجه متصل کند.

 

نماینده مردم املش و رودسر به دیدار خود با نوبخت اشاره و اذعان کرد: در این دیدار برای راه املش به شلمان ۶ میلیارد تومان و  برای راه تابستان نشین به شلیشه ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار گرفتیم که بزودی شروع به کار می شوند.

 

عباسی با بیان اینکه کمربندی املش وضع خوبی ندارد، گفت: از شهردار می خواهیم آستین را بالا بزند ، وزارت راه به شما کمک می کند ، ما هم از شما پشتیبانی می کنیم همانطور که در خصوص زباله کمک کردیم ، شما را به وزارت کشور بردیم و برای تان اعتبار گرفتیم، در این خصوص نیز کمک خواهیم کرد.

 

وی به حضور معاون وزیر بهداشت در املش اشاره و خاطر نشان کرد:به دکتر گل بابایی گفتیم بیمارستان املش ، بیمارستان نیست اگر تکلیف بیمارستان را روشن نکنید تابلوی آن را می کنیم و بجایش تابلوی اورژانس نصب خواهیم کرد، نه اینکه کاری نشده است ، کار صورت گرفته ولی مردم رضایت ندارند، کسی نمی تواند از ۳۲ تخت خواب آن استفاده کند.

 

نماینده مردم املش و رودسر به تلاش برای حل مشکلات در منطقه اشاره کرد و اذعان داشت: معاون وزیر صنایع ، وزیر کار ، وزیرجهادکشاورزی را به منطقه آوردیم تا مشکلات مردم را از نزدیک لمس کنند و برای حل آن تدبیری بیاندیشند.

 

عباسی از حضور معاون وزیر نیرو در املش نیز خبر داد و گفت: در جلسه ای که با حضور عاون وزیر نیرو برگزار شد مقرر گردید برای حل مشکل آب املش چاه فیلمن بزنند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد