کد خبر: 82722

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۷

امام جمعه املش:

نباید بگذاریم جریان نفاق به اهداف انقلاب ضربه بزند

امام جمعه املش در خطبه های نمازجمعه گفت: نباید بگذاریم جریان نفاق به اهداف انقلاب ضربه بزند و برای انقلاب هزینه ایجاد کند و از سرعت رسیدن انقلاب به هدفش که انقلاب امام زمان(عج)  بکاهد.

به گزارش خبرنگار املش ما، حجت الاسلام محمدصفری قاسم آبادی درخطبه های نمازجمعه با تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تمام هدف انقلاب ایران برای تقویت اسلام بوده و محور آن مردم هستند،مردمی که به فروده امام راحل ولی نعمت ما محسوب می شوند و ما مسئولین وظیفه داریم پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

 

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران به شرطی می تواند زمینه ساز ظهور باشد که از لحاظ علمی ، دفاعی ، نظامی و سیاسی قدرتمند باشد، امام زمان(عج) در زمان اوج قدرت اسلام ظهور می کند نه در زمان ضعف اسلام و این وظیفه ماست که تلاش کنیم تا در همه لحاظ اسلام قدرتمند باشد.

 

امام جمعه املش به موقعیت خاورمیانه اشاره کرد و گفت: این منطقه قلب دنیا و چهارراه عالم است خداوند همه منابع طبیعی را در اینجا قرار داده ، ظهور همه انبیاء الهی در خاورمیانه بوده است و ظهور حضرت حجت امام زمان(عج) نیز در این منطقه خواهد بود.

 

صفری قاسم آبادی با انتقاد از افرادی که دنبال از بین رفتن تفکر امام راحل بودند ، تصریح کرد: آنها در دهه ۷۰ بدنبال حذف این تفکر و در دهه ۸۰ برای گرفتن رای از مردم با با معرفی اندیشه امام شدند. در فضای سیاسی اولین اشتباه آخرین اشتباه است و انقلاب با کسی تعارف ندارد در این سال ها دیده ایم چه انسان هایی از قطار انقلاب پیاده شده اند.

 

وی ادامه داد : باید از انقلاب شناخت عمیق و اجتهادی داشته باشیم و سمت و سو را به درستی بشناسیم که اگر این نباشد انقلاب مان را از ما می گیرند، امام و شهدا و ولایت و آرمان های انقلاب را از ما می گیرند.

 

امام جمعه املش به سرعت کند انقلاب اشاره کرد و اذعان داشت : اینکه انقلاب با سرعت خود پیش نمی رود مورد انتقاد است که باید در سرعت بخشی آن همت کنیم باید بیدار باشیم جریان نفاق به اهداف انقلاب ضربه نزند ، برای انقلاب هزینه ایجاد کند و از سرعت رسیدن انقلاب به هدفش که انقلاب امام زمان(عج)  بکاهد.

 

صفری قاسم آبادی افزود: مردم ایران در انقلاب اول شاه را و در انقلاب دوم آمریکا را از کشور بیرون راندند و در انقلاب سوم باید کانون تزویر را از بین ببرند و اگر این شود سرعت انتشار و گسترش انقلاب افزایش خواهد یافت.

 

وی در پایان خطبه های نماز جمعه با تسلیت ایم شهادت حضرت زهرا(س) به شخصیت برجسته ایشان پرداخت و از هیات های مذهبی شهرستان خواست مراسمی پربارتر و باشکوه تر در ایام شهادت دخت نبی اکرم برگزار کنند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد