کد خبر: 82453

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۷:۰۳

آخرین خبرها از تولید سریال موسی (ع)

طراح صحنه و لباس سریال موسی (ع) گفت: نسبت به سریال یوسف پیامبر، تنوع بیشتری در فضاهای طبیعی داریم و از جغرافیای متنوعی استفاده می کنیم.

به گزارش املش ما مجید میرفخرایی طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگارحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص سریال تلویزیونی موسی(ع) گفت: از لوکیشن های شهرک دفاع مقدس بازدید شده و مناطقی برای گسترش دکور در کنار دکورهای سریال یوسف پیامبر جانمایی شده است.

وی ادامه داد: تحقیقات در حال انجام است و همزمان طرح ها آماده می‌شود تا برای ساخت سریال آماده شویم.

طراح صحنه و لباس سریال یوسف پیامبر عنوان کرد: در این مرحله «استوری بورد» در حال شکل گیری است و آقای شورجه که کارگردانی را به عهده دارند برای هر دکور نظرات خود را می دهند تا فضا سازی مناسب سریال شکل گیرد و بودجه هر دکور بطور مستقل مشخص شود. بزودی کارگاه های دکور و لباس نیز تشکیل می شود. این بار نسبت به سریال یوسف پیامبر، تنوع بیشتری در فضاهای طبیعی داریم و از جغرافیای متنوعی استفاده می کنیم.

میرفخرایی خاطر نشان کرد: امیدواریم با پیشرفتی که در کارهای کامپیوتری در این سالها شده، از فضاهای مجازی بیشتر کمک بگیریم تا کار در سطح بین المللی انجام گردد و قابل قیاس با کارهای کشورهای دیگر باشد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

کسب درآمد