کد خبر: 82445

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۶:۵۵

ماجرای غم‌انگیز قدکوتاه‌ترین دختر جهان +تصاویر

داستان زندگی دختری که در کودکی رشد استخوان هایش متوقف شد و تا به امروز در همان اندازه باقی مانده را مشاهده می‌کنید.

به گزارش املش ما ، دختری ۱۹ ساله به نام” Georgia Rankin” اهل انگلیس به دنبال ابتلا به بیماری” Bone dysplasia” در دوران کودکی شکل استخوان بندیبدنش دچار تغییرات ناخوشایند شد و رشد او از همان زمان متوقف شد.

قد این دختر “۶۰٫۹۶” سانتی‌متر بیشتر نیست و در حالت ایستاده مانند یک دختر بچه ۲ ساله به نظر می رسد اما مشکل او به همین جا ختم نمی‌شود زیرا علاوه بر کوتاهی قد مجبور به تحمل دردهای ناشی از اینبیماری نیز هست.

“Georgia ” سعی می کند همیشه لبخند بر لب داشته باشد هرچند که از زمان بیداری در صبح تا هنگام خوابیدن در ساعات پایانی شب لحظه‌ای درد او را رها نمی‌کند و مدام در عذاب است.

او در سن ۱۳ سالگی یک بار عمل جراحی سختی برای رفع مشکل خود انجام داد اما نتیجه ای نگرفت و مجددا با همان مشکلات همیشگی زندگی دردناک خود را در پیش گرفت.

تنها دلخوشی این دختر سگ با وفایی به نام ” Poppy” است که او را از تنهایی در می آورد و به او کمک می‌کند تا کمی مشکلات خود را فراموش کند.

کوچکترین دختر جهان در میان صحبتهایش به این موضع اشاره کرد که بستن یک کروات برای من چالشی بزرگ محسوب می شود یا حتی یک جوراب بلند برای من حکم کیسه خواب را دارد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد