کد خبر: 82383

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۳

فرماندار املش مطرح کرد:

ضرورت توجه به ایجاد خلاقیت در کودکان و نوجوانان

اسفندیار ضیایی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به همراه خانم بابازاده مسئول کانون پرورش فکری شهرستان املش با حضور در فرمانداری با یونس محمودی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی فرماندار املش در این دیدار با اشاره به خلاقیت پروری فعالیت های کانون پرورش فکری کودک و نوجوان گفت: ایجاد خلاقیت در کودکان و نوجوانان بسیار مهم و ضروری است. در اموزش و پرورش تمرکز بر روی کتاب های درسی و امتحانات است اما یکی از جاهایی که در خلاق سازی کودکان بسیار موثر است کانون است. کودکانی که کانونی بزرگ می شوند در آینده زندگی موفقی خواهند داشت.

 

وی افزود: کانون جایی است که استعدادهای کودکان و نوجوانان شناسایی و پرورش می یابد و بروز می کند. با ایجاد تحولات بیشتر در کانون شهرستان ان شاا… شاهد رشد و بروز هر چه بیشتر ظرفیت ها و استعدادهای بچه ها باشیم.

 

 

در ادامه این دیدار ، ضیایی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اظهار داشت: کانون دستگاهی است مکمل آموزش و پرورش که ضمن شناسایی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان کمک می کند تا در آینده افرادی مومن، متعهد و انقلابی در جامعه داشته باشیم.

 

وی به ارائه رویکردها و فعالیت های کانون اشاره کرد و خواستار راه اندازی کتابخانه سیار جهت خدمت رسانی و ارائه فعالیتهای کانون به روستاهای محروم شد.

 

در پایان یونس محمودی فرماندار شهرستان املش بهمراه مدیر عامل کانون پرورش فکری استان گیلان و رنجبر شهردار املش از نزدیک از مرکز کانون پرورش فکری شهرستان املش بازدید و با مربیان و نوجوانان این مرکز دیدار و به گفتگو پرداختند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد