کد خبر: 82245

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۷

پیام تسلیت فرماندار و شهردار املش در پی سانحه دلخراش کشتی‌ نفت‌کش سانچی

فرماندار و شهردار املش با صدور پیام های جداگانه ای ، جان‌باختن ۳۲ تن از هم‌وطنان را در سانحه کشتی‌ نفت‌کش «سانچی» تسلیت گفتند.

 به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار و شهردار املش با صدور پیام های جداگانه ای ، جان‌باختن ۳۲ تن از هم‌وطنان را در سانحه کشتی‌ نفت‌کش «سانچی» تسلیت گفتند.
در این پیام ها آمده است :

⚫️انا لله و انا الیه راجعون⚫️

⬛️ با نهایت تأسف و تأثر پرواز روح دریادلان نفتکش ایرانی سانچی چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگارچاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. بدینوسیله این ماتم جانگداز را به محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، ملت شریف ایران و خانواده های محترم این عزیزان سفر کرده صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن قهرمانان نیروی دریایی علو درجات را از خداوند متعال طلب می ‌کنیم/ یونس محمودی فرماندار املش

شهردار املش نیز در پیامی حادثه درگذشت غم انگیز جمعی از ملوانان و خدمه ایرانی کشتی نفتکش سانچی را به ملت شریف ایران و خانواده های ۳۲ دریانورد تسلیت گفتندو برای بازماندگان از خداوند منان صبر مسئلت نمودند.
ناصر رنجبر نیاول در پایان این پیام آورده است: اینجانب به عنوان خادم شهر تبریز و از طرف شهروندان این شهر، تاسف، همدردی و همدلی خود را به خاطر این حادثه دلخراش اعلام کرده، از درگاه ایزد منان برای جان‌باختگان، غفران الهی و برای بازماندگان و داغ‌دیدگان، صبر و شکیبایی مسئلت دارم.
ارسال دیدگاه

کسب درآمد