کد خبر: 82100

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۷

پایان فرصت یکماهه نماینده مجلس به ادارات شهرستان؛

رئیس اداره برق: تخصیص اعتبار۶۵ میلیونی اصلاح شبکه فشارضعیف مشکله و چلارس

رئیس اداره برق از تخصیص اعتبار۶۵ میلیونی اصلاح شبکه فشارضعیف مشکله و چلارس خبر داد

به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر واملش عصر پنج شنبه ۱۸ آذر ماه بهمراه فرماندار و برخی مدیران ادارات در برنامه ای به ۳ روستای بخش مرکزی شهرستان املش سفر کرد و در جریان مشکلات روستائیان قرار گرفت.

 

یکی از مشکلاتی که اهالی از آن ابراز گلایه داشتند ، ضعف برق در روستاهای مشکله و چلارس بود.

 

غلامحسین حسین نژاد رئیس اداره برق شهرستان املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از تخصیص اعتبار ۶۵ میلیون تومانی برای اصلاح شبکه فشارضعیف خبر داد و گفت: اعتبار تامین شده و منتظر انجام مناقصه برای اجرای پروژه توسط پیمانکار هستیم.

 

حسین نژاد در جلسه ۱۸ آذرماه  گزارشی از تعویض تیرهای چوبی و سیم های مسی در ۴ روستای شهرستان داد و ۱۸ تیر برق چوبی در این روستا نیاز به تعویض است و ۳۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد که اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در تماس با مدیرعامل برق گیلان از وی قول تخصیص اعتبار برای تعویض ۱۸ تیر برق روستای چلارس را گرفت.

وی همچنین  از نصب ۶ چراغ درمسیر مشکله برای روشنایی خبر داد و گفت : در این روستا نیز چند تیر برق وجود دارد که تا پایان ماه جاری اقدام به تعویض ۲ یا ۳ تیرچوبی خواهیم کرد.

 

مسعود امیربنده رئیس جهادکشاورزی املش نیز درخصوص مشکل آب روستای مشکله که قول بازدید را در جلسه داده بود، گفت: کارشناسی های لازم صورت گرفته و امکان ترمیم چاه نیست.

 

منتظر پیگیری این رسانه در حل مشکلات باشید

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد