کد خبر: 82017

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۷

با حضور مسئولان؛

رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان رودسر معرفی شد

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودسر با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان معارفه شد

به گزارش املش ما ، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات فرمانداری  این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگی و دینی نقش تأثیرگذاری را ایفا می کند.

حجت الاسلام جمال یاری با اشاره به برخی اقدامات انجام شده از سوی این سازمان در سطح استان گیلان، افزود: جامعه روحانیت تنها نباید به کار تبلیغی بپردازد بلکه احیای دین و توجه به مسائل فرهنگی جامعه در کنار مشارکت های مردمی باید در دستور کار انها قرار گیرد.

وی به ساخت ۳۵ خانه عالم در سطح استان گیلان در سال جاری اشاره کرد، گفت: سهم شهرستان رودسر از این تعداد چهار خانه عالم بوده که برای هر واحد ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

در ادامه این مراسم رئیس جدید تبلیغات اسلامی رودسر اظهار کرد: انجام کار فرهنگی تنها بر عهده یک سازمان و یا دستگاه نبوده و نیست بلکه باید همه دستگاه ها با همکاری و تعامل در این انفقلاب فرهنگی مشارکت داشته باشند.

حجت الاسلام منوچهر احمدی پور تصریح کرد: امیدورایم با تلاش همه مسئولان شهرستان رودسر بتوانیم در این زمینه گام های مثبتی برداریم.

در پایان این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و زحمات حجت السلام ستار علینژاد رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی رودسر، حجت الاسلام منوچهر احمدی پور به عنوان رئیس جدید این اداره در شهرستان معرفی شد./مهر

ارسال دیدگاه

کسب درآمد