کد خبر: 81990

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۹:۰۹

کاهش دمای کشور از امروز/ بارندگی تا فردا ادامه دارد

سازمان هواشناسی اعلام کرده فردا در بسیاری نقاط کشور بارندگی ادامه خواهد داشت و دمای هوا نیز در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز، استان اردبیل، نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور کاهش می‌یابد.

به گزارش املش ما ، مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با ادامه فعالیت سامانه بارشی در کشور امروز شنبه بارش باران و برف همراه با وزش باد در استانهای کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، زنجان، ایلام، مرکزی، تهران، قم، قزوین، البرز، جنوب آذربایجان غربی، پاره ای از مناطق استانهای خوزستان، چهار محال و بختیاری، غرب اصفهان، شمال سمنان و استانهای گیلان، مازندران و غرب گلستان را شاهد خواهیم بود.

احد وظیفه افزود: فردا نیز بارش باران و برف همراه با وزش باد در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، شمال استانهای خراسان شمالی و رضوی، ارتفاعات سمنان، ارتفاعات تهران، شرق لرستان، چهارمحال بختیاری، فارس، غرب یزد، برخی نقاط استانهای اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد رخ خواهد داد.

به گفته وی به سبب بارش برف، لغزندگی جاده های کوهستانی در مناطق ذکر شده پیش بینی می شود از این رو توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارات احتمالی تمهیدات لازم در نظر گرفته شود.

وظیفه تاکید کرد: کاهش دما در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای ساحلی خزر، دامنه جنوبی البرز و استان اردبیل بین ۳ تا ۶ درجه و در روز های یکشنبه و دوشنبه برای استانهای واقع در نیمه شرقی و نواحی مرکزی کشور بین ۴ تا ۸ درجه پیش بینی می شود.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد