کد خبر: 81899

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۸:۱۱

یادداشت/

حماسه ۹دی نگذاشت انقلاب به دست نا اهلان بیافتد

محدثه رمضانی املشی در آخرین یادداشت خود به حماسه مردمی ۹دی اشاره کرد و نوشت:حماسه ۹دی نگذاشت انقلاب به دست نا اهلان بیافتد

به گزارش خبرنگار املش ما ، محدثه رمضانی املشی در آخرین یادداشت خود به حماسه مردمی ۹دی اشاره کرد و نوشت:

 

دیر روزگاریست که دشمنان انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را می کنند تا نظام مقدس ما را براندازند و در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکرده اند.

 

دشمنان دیرینه با استفاده از عناصر خود فروخته داخلی با تمام محاسبات و دکترین خود نقشه نابودی و مستعمره کردن ایران را با بهانه و کلید تخلف در انتخابات ۸۸ رقم زدند و عناصر فتنه با بی توجهی به تذکرات مقام معظم رهبری به کار خود ادامه دادند، غافل از اینکه ملت ایران با کوفیان بی بصیرت دوران امام علی(ع) فرق دارد.

 

بزرگترین خطای دشمن ایران اسلامی که شکست فاجعه بار و همیشگی برایش به ارمغان می آورد، نادیده گرفتن بصیرت جوانان و مردم ولایی این مرز و بوم بود ، بصیرتی که در سال ۸۸ به عرصه ظهور درآمد و در مقابل یاوه گویی های بی بصیرتانی ایستادند و نظام جمهوری اسلامی که مرهون تلاش های امام راحل و جانفشانی های شهدای گرانقدر این مرز و بوم است را حفظ کردند.

 

بی بصیرتی این انسان های فرومایه که مقدسات اسلام را نشانه گرفته بود ، با آگاهی مردم گیلان زمین این گیل مردان همیشه در صحنه، روز هشتم دی ماه رقم خورد و مدال پرافتخار “السابقون” در جبهه بصیرت و دفاع از ولایت را توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی بر گردن خود آویختند.

 

ملت بزرگ ایران اسلامی نیز ۹دی ماه ۸۸ با خلق حماسه ای بزرگ ، خط بطلانی بر یاوه گویی بدخواهان انقلاب اسلامی کشیدند و نگذاشتند این انقلاب بنا به فرمایش امام راحل به دست نا اهلان بیافتد.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد