کد خبر: 81659

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۶:۴۹

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه:

حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه گفت:حماسه ۹ دی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود

سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی در حاشیه نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت حماسه هشتم و نهم دی‌ ماه به خبرنگار املش ما گفت: وقتی دفتر زرین نظام مقدس جمهوری اسلامی را ورق می زنیم به صفحه ای بر می خوریم با نام حماسه بی بدیل ۹ دی ماه. در این روز ملت ایران به حمایت از رهبرانقلاب و نظام مقدس اسلامی به خیابان ها آمدند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی که خواب بدی برای نظام دیده بود، کوبیدند.

 

وی ادامه داد: دسیسه ها و توطئه های جهانی و کسانی که در کشور در طی ۷ الی ۸ ماه پس از انتخابات فتنه بزرگی را در کشور رقم زد که ما را متحمل ضررهای زیادی کرد که با حرکت بی بدیل مردم خنثی شد.

 

دبیر ستاد گرامیداشت هشتم و نهم دی ماه و فرمانده سپاه املش خاطرنشان کرد: همواره مردم گیلان در تمام صحنه های انقلاب یک قدم از دیگر استان ها جلوتر بودند و این در تاریخ نظام اسلامی بارها تکرار شده و شاهد بودیم. در هشتم دی ماه سال ۸۸ ، مردم رشت و استان گیلان به خیابان ها آمدند و انزجار خودشان را از فتنه گرانی که در طول هشت ماه  پس از انتخابات کشور را به ناامنی کشانده بودند ، اعلام کردند.

 

حسینی تصریح کرد: با توجه به همزمانی هشتم دی ماه و روز جمعه ، برنامه گرامیداشت این روز نهم دی ماه در مسجد شهدای املش با سخنرانی یکی از ائمه جمعه شرق گیلان برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد