کد خبر: 81588

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۷

با حضور در 2 مجتمع تولیدی و بسته بندی چای؛

وزیر جهادکشاورزی به شهرستان املش سفر کرد +تصاویر

وزیر جهادکشاورزی با حضور در شهرستان املش از ۲ مجتمع تولیدی و بسته بندی چای بازدید کرد

به گزارش خبرنگار املش ما ، محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی که عصر امروز به شرق گیلان سفر کرده بود، پس از حضور در شهرستان های لنگرود و رودسر به روستای گرکرود بخش رانکوه شهرستان املش سفر کرد و از دو مجتمع تولیدی و بسته بندی چای بازدید کرد.

 

در این سفر که استاندار گیلان و نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش وزیر جهادکشاورزی را همراهی می کردند، فرماندار و برخی مدیران شهرستانی با حضور در میدان شورای شهر رانکوه از ایشان استقبال کردند.

 

روند تولید چای ، عدم حمایت از کارخانه داران ، قیمت متفاوت خرید از کارخانه و عرضه در بازار از جمله مشکلاتی بود که هرکدام از کارخانه داران چای منطقه از آن گلایه مند بودند.

 

کارخانه بسته بندی چای باران دومین مقصد وزیرجهادکشاورزی به شهرستان املش بود. مدیر کارخانه با اشاره به اینکه سرمایه گذاری بزرگی انجام شده و پروژه به مرحله اجرا درآمده است ماه هاست منتظر صدور پروانه کارخانه اش می باشد.

وزیر جهاد کشاورزی با ابراز تعجب از این خبر ، خواستار سرعت بخشی به رفع مشکل این سرمایه گذار بخش کشاورزی شد.

 

یکی از چایکاران منطقه از عدم پرداخت مطالبات چایکاران گلایه کرد و گفت: ۱۴ هکتار باغ چای دارم و فقط ۱۴ میلیون تومان به حسابم واریز شده است . وزیرجهادکشاورزی خطاب به روزبهان رئیس سازمان چای به وی دستور داد مشکل این کشاورز حل شود و روزبهان از این کشاورز خواست روز شنبه با حضور در سازمان چای پیگیر مطالبات خود باشد.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد