کد خبر: 81547

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۵:۳۸

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان مطرح کرد:

تامین آب شرب ۲۱ روستا با ساخت مجتمع آبرسانی بهشت آباد املش

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: با ساخت مجتمع آبرسانی بهشت آباد املش آب شرب ۲۱ روستای شهرستان های رودسر و املش تامین و یا تقویت می شود

به گزارش خبرنگار املش ما ، محبعلی رنج ور در بازدید از پروژه ساخت مجتمع آبرسانی بهشت آباد املش گفت: با بهره برداری از این مجتمع ، آب شرب ۲۱ روستای شهرستان های رودسر و املش تامین و یا تقویت می شود.

 

وی با اشاره به اینکه اعتبار ساخت این پروژه از صندوق توسعه ی ملی تامین شده ، افزود: در فاز نخست این مجتمع فشار آب شرب ۵ روستا که دارای تنش آبی هستند، با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال بطور مطمئن و پایدار تامین می شود.

 

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان خاطرنشان کرد:  حجم عملیاتی فاز اول این طرح شامل اجرای ۹ هزار متر لوله گذاری خطوط انتقال و ساخت یک مخزن زمینی هزار مترمکعبی است.

 

رنج ور تصریح کرد: آب شرب سالم و پایدار این روستاها در قالب طرح جامع و ملی آبرسانی به هزار روستای گیلان اجرا می شود.

 

براساس این گزارش در این بازدید عباسی نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، معاون مهندسی و توسعه ی شرکت آبفار گیلان، نماینده ی مجری طرح جامع آبرسانی به هزار روستای استان و فرماندار املش حضور داشتند.

 

گفتنی است پروژه مجتمع آبرسانی بهشت آباد در ۲۲آبان ۱۳۹۴ کلنگ زنی شد و قرار بود ظرف مدت یکسال با  ۴۲ میلیارد ریال به اتمام برسد.(متن کامل خبر)

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد