کد خبر: 81395

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۹

آیا ستاد بحران شهرستان املش در زمان زلزله تشکیل شد؟

با توجه به نزدیکی کانون زلزله به شهرستان املش ، خبری مبنی بر تشکیل ستاد بحران در این شهرستان پس از وقوع زلزله در دست نیست.

به گزارش خبرنگار املش ما ، شب گذشته با توجه به وقوع زلزله ۴/۸ ریشتری در شرق گیلان در بسیاری از فرمانداری ها ستاد بحران تشکیل شد تا درصورت لزوم با برنامه ریزی لازم کمترین آسیب ها متوجه اهالی و شهروندان شود.

 

اما در شهرستان املش که فاصله چندانی با کانون دومین زلزله یعنی زلزله ۳ ریشتری کومله نداشت ، خبری از تشکیل ستاد بحران در زمان پس از وقوع زلزله نبود و فقط تصاویری در کانال فرمانداری منتشر شد که از جلسه ستاد بحران برف و باران خبر می داد و فرماندار از مدیران خواسته بود در آماده باش کامل باشند.

 

جمعیت هلال احمر از همان دقایق اولیه نسبت به تشکیل ستاد بحران اقدام کرد و یکی از تیم های واکنش سریع را به منطقه زلزله زده لنگرود اعزام و دو تیم یکی واکنش سریع (ب) و دیگری بانوان (توانا) در جمعیت هلال احمر به صورت آماده باش حاضر شدند. گفتنی است مسئول حراست فرمانداری نیز ساعت ۱۲ شب با حضور در جمعیت هلال احمر املش با دو تیم وامنش سریع و توانا دیدار کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه املش نیز در گفتگو با خبرنگار املش ما از آمادگی سپاه و بسیج شهرستان خبر داد و گفت: با تمام توان عملیاتی و امدادی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه احتمالی خبر داد.

 

گزارش های زلزله حاکی از آسیب دیدگی سه املشی در حادثه زلزله ۴/۸ ریشتری شب گذشته و مداوا در بیمارستان نیکوکار املش می باشد.

 

حال باید دید پاسخ ستاد بحران و مدیریت ستاد به این سوال که ” آیا ستاد بحران شهرستان املش در زمان زلزله تشکیل شد یا خیر؟” چه خواهد بود.

 

این رسانه آمادگی انتشار پاسخ ستاد بحران در خصوص سوال فوق الاشاره را دارد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد