کد خبر: 81328

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۹:۲۸

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان مطرح کرد:

تخصیص اعتبار سالن تخصصی ورزش در گرو فراهم کردن زمین توسط شهرداری املش

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه اگر شهرداری املش زمین فراهم کند،گفت: اعتبار سالن تخصصی ورزش در این شهر را تامین می کنیم

به گزارش خبرنگار املش ما، مسعود رهنما در جلسه شورای ورزشی شهرستان املش با اشاره به اینکه کارهای ورزش ، میدانی است ، گفت: با کمک نماینده توانستیم بخشی از مشکلات شهرستان رودسر را از چمله چمن مصنوعی برای ورزشگاه شهید قاسمی حل کنیم.

 

وی اضافه کرد: ورزش به عنوان دارو در جهان تجویز می شود ، بحث شادی و پرکردن اوقات فراغت می تواند نقش بسزایی داشته باشد، درست است مسابقات فوتبال ناهنجاری هایی دارد و مثلا ۲۰هزار نفر تماشاگر یک مسابقه فوتبال می شوند این خود موجب کاهش بزه اجتماعی نیز می گردد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه نمایندگان مجلس نیم درصد مالیات بر ارزش افزوده را به ورزش اختصاص داده اند سپاسگذاری کرد و افزود: شاید امسال توزیع اعتبارات در استان به خوبی صورت نگرفته باشد ولی قول می دهیم در سال آینده با توجه به آنکه رویکرد ورزش توسعه روستایی و شهرستان هاست،  اوضاع مالی خوبی داشته باشیم.

 

رهنما به پیشنهاد عباسی نماینده مجلس مبنی بر ساخت سالن اختصاصی ورزشی در املش اشاره کرد و گفت: اگر شهرداری با توجه به بنده ۲ ماده ۱۰ شهرداری ها در توسعه فضای ورزشی به اداره ورزش کمک کند ما نیز اعتبار ساخت سالن را تخصیص خواهیم داد.

 

وی همچنین خواستار استعدادیابی ورزشکاران از نظر کمی و کیفی در شهرستان ها شد و گفت: رشته ها باید براساس رشته های المپیکی سطح بندی شوند.

 

گفتنی است پس از اعلام کمک مالی ۲۰میلیون تومانی عباسی نماینده رودسر و املش به هیات های ورزشی ، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز از کمک ۱۰میلیون تومانی خبر داد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد