کد خبر: 81320

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۸:۲۷

نماینده رودسر و املش:

فضاهای ورزشی براساس استعدادهای منطقه ساخته شود/ مقام سوم دوومیدانی شهرستان را دارم

نماینده مردم رودسر و املش در جلسه شورای ورزشی شهرستان گفت: بنا بر آمایش سرزمینی فضاهای ورزشی باید براساس استعدادهای منطقه ساخته شود.

به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی در جلسه شورای ورزشی شهرستان املش که با حضور مدیرکل وزرش و جوانان گیلان برگزار شده بود، اظهار داشت باید بنا بر آمایش سرزمینی و شناخت استعدادهای ورزشکاران فضای ورزشی درخور آنان ساخته شود و در این خصوص باید با توجه به منابع انسانی از بدو تولد برنامه ریزی شود تا در آینده انسان های مفید در جامعه داشته باشیم.

 

وی ادامه داد: عدم برنامه ریزی صحیح در زمینه استعدادیابی و استعدادشناسی نوجوانان و جوانان در دهه اخیر موجب شده است امروز هیچ برنامه ای برای اشتغال نداشته باشیم.

 

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه باید برنامه ریزی شود و دید جوان املشی در چه زمینه ای استعداد دارد، خاطرنشان کرد: در دوره هشتم نمایندگی مجلس در زمینه ورزش شهرستان های حوزه انتخابیه با حضور فتحی در املش و رضایی در رودسر استعدادشناسی صورت گرفته بود و اگر امروز در نقاطی از شهرستان همچون استادکلایه ، پارک گلستان، رانکوه یا سالن های ورزشی آموزش و پرورش، سالن های ورزشی بصورت پراکنده وجود دارد بخاطر همان برنامه ریزی ها بوده است.

 

عباسی با اشاره به اینکه امروز کشورمان در زمینه فوتبال به جایی رسیده است که در جدول رقابت های جام جهانی با بزرگان فوتبال همگروه شده است، اذعان داشت:در سفرم به ژنو وقتی به تصاویری از ورزشکاران ایرانی را در بین ورزشکاران جهانی دیدم عشق ورزیدم،چرا نباید به گونه ای برنامه ریزی شود ورزشکارانی از همین شهرستان املش در جهان به درخشند و موجب افتخار برای ایران باشند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه شهرداری ها فقط کار عمرانی نیست ،تصریح کرد: چرا در املش سالن اختصاصی کشتی و رشته های رزمی وجود ندارد؟ ، شهرداری املش زمینی برای سالن ورزشی فراهم آورد، مدیرکل ورزش هم از اعتبارات استانی به این سالن اختصاص دهد تا در دهه فجر امسال شاهد کلنگ زنی این سالن باشیم.

 

نماینده مردم رودسر و املش اذعان داشت : بانوان مستعدی در رشته های ورزشی مختلفی در منطقه فعال می باشند که سالنی را برای آنها پیش بینی کرده بودیم که در حال تکمیل است.

 

عباسی در بخش دیگر سخنانش با تجلیل و تشویق ورزشکاران و افتخار آفرینان ورزشی منطقه اشاره کرد و گفت: در دوره های قبلی حضورم در کسوت نمایندگی این چنین مراسماتی در منطقه برگزار می گرددکه همواره مورد استقبال خود ورزشکاران بود که پیشنهاد می کنم اینگونه برنامه ها دوباره تکرار شود و فضای شادی و پویایی را برای ورزشکاران فراهم آورد.

 

گفتنی است عباسی در پایان سخنانش به کسب مقام سومی دوومیدانی در سالهای نوجوانی اش در شهرستان اشاره کرد و گفت: یک کاپ مسی به من دادند که سالیان سال با دیدن آن لذت می بردم.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد