کد خبر: 81316

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۶:۵۰

فرماندار املش در جلسه شورای ورزشی شهرستان خبر داد:

اختصاص اعتبار ۴۷۰ میلیونی به ورزش املش

فرماندار املش در جلسه شورای ورزشی شهرستان تخصیص اعتبار ۴۷۰ میلیونی به ورزش املش خبر داد

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی در جلسه شورای ورزشی شهرستان املش که با حضور نماینده مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، اظهار داشت: یکی از مهمترین و فعالترین کارگروه های شهرستان املش، کارگروه ساماندهی ورزشی و جوانان است.شهرستان املش یکی از معدود شهرستان هایی است که توانسته با پرورش نخبگان ورزشی ، قهرمانان ملی و استانی در رشته های مختلف از جمله پیگ پنگ و رزمی داشته باشد.

 

وی با خیرمقدم به حضور رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، گفت: ایشان از مربیان بزرگ جهانی است که چندسالی در کسوت ریاست ورزش استان حضور دارد و امیدواریم سفر امروز مایه خیر و برکت برای شهرستان باشد و شاهد پروژه های بزرگ در املش باشیم.

 

فرماندار املش با اشاره به اینکه در کمیته برنامه ریزی شهرستان ۴۷۰ میلیون تومان اعتبار برای ۱۲ پروژه در فصول مختلف ورزشی اختصاص یافته، خاطرنشان کرد: از مجموع این اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان برای زمین ورزشی خرشتم می باشد.

 

محمودی خواستار راه اندازی دفتر نمایندگی ورزش در شهر رانکوه شد و تصریح کرد: انتظار می رود با تامین نیروی کار این دفتر نمایندگی به اداره ارتقاء یابد و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته این آمادگی وجود دارد زمینی برای ورزش های ساحلی فوتبال و والیبال فراهم شود.

 

وی با اشاره به اینکه روستای هردوآب دارای زمینی با شناسنامه ورزشی وجود دارد، گفت: درصورت تخصیص اعتبار توسط وزارت ورزش ، آمادگی ساخت سالن چند منظوره در این روستامی باشد تا فرصتی برای جوانان مناطق تحت شعاع فراهم شود.

 

فرماندار املش در پایان با اشاره به افتتاح اولین سالن اختصاصی پینگ پنگ در شهرستان  از تلاش ها و پیگیری های سیامک پورجانی رئیس یان هیات تقدیر کرد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد