کد خبر: 80941

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۷:۵۲

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان خبر داد:

نامگذاری سال ۹۷ به سال دولت الکترونیک در گیلان

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان از نامگذاری سال ۹۷ به سال دولت الکترونیک در گیلان خبر داد و گفت: پس از اجرایی شدن استعلامات هویتی ، کدپستی ، نظام صنفی بصورت الکترونیک خواهد بود.

به گزارش خبرنگار املش ما ، سعید زاهدی در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان املش گفت: دولت الکترونیک از دهه ۷۰ در هیات دولت انجام شده و باید بستر تبادل اطلاعات در تمام نقاط تا دهیاری ها فعال شود.

 

وی از اتصال فیزیکی ۵۹۵ نقطه در گیلان به شبکه دولت الکترونیک خبر داد و گفت: باید۱۰۰۰ نقطه درگیلان به این شبکه متصل باشد که سهم شهرستان املش ۱۶دستگاه بهره بردار است که باید به ۲۳ دستگاه افزایش یابد و متاسفانه ۷ دستگاه با توجه به اتصال فیزیکی هنوز نتوانسته اند ارتباطات اداری خود را از این طریق فعال کنند.

 

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان خاطرنشان کرد: ارتباطات ادارات چه درون شهرستانی و چه درون استانی باید الکترونیک باشد ، متاسفانه گردش مکاتبات هنوز توسط  خیلی از دستگاه ها بر بستر شبکه دولت نیست.

 

زاهدی با بیان اینکه سال ۹۷ سال دولت الکترونیک در گیلان نامگذاری شده است، تصریح کرد: با اجرایی شدن خدمات دولت الکترونیک دریافت فتوکپی کارت ملی و شناسنامه حدف خواهد شد و استعلامات هویتی ، کدپستی ، نظام صنفی بصورت الکترونیک خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد