کد خبر: 80927

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۴

نماینده رودسر و املش مطرح کرد:

نگرانی شهروندان املشی از فقدان پلیس +۱۰ /املش در بخش ارتباطات محروم است

نماینده رودسر و املش در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان گفت:شهروندان املشی از فقدان پلیس +۱۰ ابراز نگرانی می کنند

به گزارش خبرنگار املش ما ، اسدالله عباسی  در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان املش با تسلیت درگذشت هموطنان کرمانشاهی ، اظهار داشت: سهم برخورداری شهرستان املش از تلفن ثابت در مناطق شهری ۶۹درصد و در مناطق روستایی ۲۲ درصد است.

 

وی اضافه کرد: ضریب نفوذ اینترنت در شهرستان ۴۶درصد است و این درحالی است که در مناطق بالادست خدمات اینترنت وجود ندارد.

 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورداری مناسب و همیشگی از ارتباطات حق تمام ساکنان این شهرستان است، افزود: با توجه به اینکه تلفن های WLL منسوخ شده باید پیشرفته ترین ابزار ارتباطات در شهرستان بکارگیری شود که متاسفانه در این بخش نیز مانند دیگر بخش ها محروم هستیم.

 

عباسی ادامه داد: شهروندان ما در مناطق شهری از اینترنت پرسرعت برخوردار نیستند ، شبکه دولت الکترونیک هنوز به طور کامل اجرایی نشده است تا دستگاه ها بطور برخط باهم ارتباط بگیرند.

 

نماینده مردم رودسر و املش از فقدان پلیس +۱۰ در شهرستان ابراز نگرانی کرد و خطاب به فرماندار گفت: ظرف مدت یک هفته وضعیت این مرکز باید تعیین تکلیف شود، نیروی انتظامی باید پاسخ بدهد ، بسیاری از افراد متقاضی پلیس +۱۰ هستند ، نباید مردم بخاطر فقدان آن به شهرهای دیگر مراجعه کنند و متحمل هزینه های اضافی و اتلاف وقت شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: مشکلات در خصوص ارتباطات به بنده اعلام شود و با توجه به حضورم در هیئت رئیسه مجلس از وزیر ارتباطات می خواهم به مجلس بیاید و پاسخ دهد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد