کد خبر: 80924

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۰

فرماندار املش :

اجرای دولت الکترونیک در ادارات از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند

فرماندار املش در کارگروه توسعه دولت الکترونیک گفت:اجرای دولت الکترونیک در ادارات از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی در نشست کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان املش ضمن تسلیت درگذشت هموطنان حادثه زلزله کرمانشاه اظهار داشت: از محاسن اجرای دولت الکترونیک در ادارات ، تقریب افکار و اذهان در حوزه ارتباطات است و از مفاسد اقتصادی جلوگیری می کند و مردم از برترین مولفه ها به واسطه ارتباطات بهره مند خواهند شد.

 

وی گزارشی از وضعیت ارتباطات در شهرستان املش داد و گفت: ۱۸۵۹۱ تلفن ثابت، ۱۴۳۱۷ تلفن همراه اعتباری و دائمی و ۴۷۷۳ مشترک اینترنت در املش وجود دارد و فضا برای اتصال همه شهروندان و اهالی روستاها به شبکه جهانی اینترنت فراهم است.

 

فرماندار املش از مشکل اختلال در حوزه ارتباطات این شهرستان ابراز گلایه کرد و افزود: در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بدلیل این اختلال ، ارسال اطلاعات با تاخیر صورت گرفت که حتی از وزارت کشور با بنده تماس گرفتند.

 

محمودی همچنین از عدم آنتن دهی تلفن همراه در ۱۲ روستای بخش رانکوه و ۹ روستا در بخش مرکزی ابراز نگرانی کرد و گفت: از ۱۳۱ روستا شهرستان املش ۱۲ روستا از ارتباطات تلفن همراه بهره مند هستند.

 

وی به سفر واعظی وزیر وقت ارتباطات اشاره کرد و خاطرنشان نمود: ایشان در آن سفر به منطقه تذکری دادند که تا الان محقق نشده است و امیدواریم با حضور وزیر جدید محقق شود.

 

فرماندار املش از اجرای سامانه دولت الکترونیک استقبال کرد و گفت: اگر مشکل یا فقدانی وجود دارد مدیران کل به استاندار اطلاع دهند و اگر فقدان اعتبار نیز باشد خودم پیگیری خواهم کرد.

 

گفتنی است نماینده شهرستان های رودسر و املش، مدیران فناوری ارتباطات گیلان، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری گیلان ، شرکت های ایرانسل و رایتل در این جلسه حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد