کد خبر: 80835

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۱

رئیس سازمان چای کشور در املش خبر داد:

آغاز دور جدید پرداخت تسهیلات بهسازی و بهزراعی باغات چای

رئیس سازمان چای کشور از آغاز دور جدید پرداخت تسهیلات بهسازی و بهزراعی باغات چای به کشاورزان چایکار خبر داد.

به گزارش خبرنگار املش ما، رئیس سازمان چای کشور در دیدار با فرماندار شهرستان املش از آغاز دور جدید پرداخت تسهیلات بهسازی و بهزراعی باغات چای از سوی صندوق حمایت از توسعه صنعت چای کشور خبر داد و گفت: علاوه بر این تسهیلان بیمه فراگیر باغات چای با همکاری اتحادیه چایکاران به اجرا در می آید.

 

محمدولی روزبهان همچنین به اجرای بیمه تامین اجتماعی کشاورزان چایکار اشاره کرد و خاطرنشان نمود: در صورت اجرایی شدن کامل بیمه تامین اجتماعی ، پیش بینی می کنیم کشاورزان جوان چایکار برای فعالیت در عرصه استحصال چای و آباد نگه داشتن باغات چای حضور پررنگ تری داشته باشند.

 

یونس محمودی فرماندار املش نیز در این دیدار از دغدغه مسئولین برای پرداخت مطالبات چایکار گفت و خاطرنشان کرد: علی رغم تلاش های دولت تدبیر و امید ، استاندار گیلان و مسئولین سازمان چای در پرداخت مطالبات چایکاران امیدواریم با تلاش مسئولین هرچه سریعتر شاهد پرداخت مطالبات باقی مانده چایکاران باشیم.

 

شهرستان املش با دو بخش مرکزی و رانکوه در ۷۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع شده و هشت هزار چایکار املش در چهارهزار و ۸۵۰هکتار از باغ های چای این شهرستان فعالیت دارند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • چایکار

    تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۶

    سلام.به این دولت تدبیر ت بگو پول چای را که چیدم واجب تره بده وام دردی دوا نمی کنه اوایل کار دولت اقای نوبخت گفت مشکل چایکاران برای همیشه حل شده چون دولت قبل مقصره


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد