کد خبر: 80719

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۴

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی صورت گرفت؛

بازدید مسئولین شهرستان املش از کتابخانه شهید ربانی املشی +تصاویر

مسئولین شهرستان املش به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از کتابخانه شهید ربانی املشی بازدید کردند

به گزارش خبرنگار املش ما ، پیش از ظهر امروز مسئولین شهرستان املش با حضور در کتابخانه عمومی شهید آیت الله ربانی املشی ضمن گرامیداشت هفته کتاب و کتاب خوانی ، با رئیس و پرسنل این کتابخانه دیدار کردند.

 

فرماندار املش در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت جایگاه علم و دانش در دین و آیین و مذهب گفت: امروز اگر می بینیم دنیا پیشرفتی دارد با علم است و علم با علما و پژوهندگان به جلو می رود. کتاب آثارِ پژوهندگی این علما و دانشمندان است .

 

محمودی افزود: کتاب باید دوست ما شود در همه سنین با ما باشد اگر از کتابی نتوانستیم بهره ببریم نباید از کتابخوانی زده شویم بلکه باید به سمت کتب علاقمندی خویش برویم.

 

وی گفت: امروز می بینیم تمدن های قدیمه ، همگان به علم ، دانش و کتاب و کتابخانه ها ارزش و بها می دادند،به قدری کتاب در این مُلک ارزشمند بوده است که طبق اسناد از زمان های قدیم ایران دارای کتابخانه های ارزشمند و بزرگ بوده است.

 

فرماندار املش بیان داشت:میزان کتابخانه های عمومی و میزان مطالعه پایین است و باید با تلاش همه ی نهادها در این زمینه اقدامی جهادی صورت گیرد.

 

محمودی درپایان اظهارداشت:زمانی ارزش واقعی کتاب نمود پیدا می کند که از ویترین کتابخانه ها خارج و در دستان تک تک اعضای خانواده قراربگیرد/.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد