کد خبر: 80633

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۹

امام جمعه موقت املش:

رئیس جمهور آمریکا برای خوشحالی عربستان سعودی نام خلیج فارس را جعل کرد

امام جمعه موقت املش گفت:رئیس جمهور آمریکا برای خوشحالی عربستان سعودی نام خلیج فارس را جعل کرد.

به گزارش خبرنگار املش ما ، حجت الاسلام احمدی مجرد امام جمعه موقت ضمن دعوت به همگان به تقوای الهی به فرارسیدن روز کتاب اشاره کرد و گفت: سهم کتاب در دانش افزایی، بیشتر از دیگر ابزار آموزشی و فرهنگی است و از توصیه های اولیای دین می باشد.  به انتقال میراث فرهنگی به نسل های اینده کمک می کند.امام صادق (ع) در ارزش کتاب می فرماید دانش خود را بنویس و در بین برادران خود پخش کن.

 

وی در ادامه خطبه های نماز به سالروز بلوکه کردن اموال ایران در ایالات متحده آمریکا اشاره کرد و گفت: براساس گفته رئیس بانک مرکزی ارزش اموال ایران در آمریکا ۳۰میلیارد دلار است ، این سرمایه ها اموال ملت ایران است که پس از تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیروخط امام (مرکز فتنه و جاسوسی) توسط دولت مردان ایالات متحده مصادره شد.

 

امام جمعه موقت املش ادامه داد: آمریکایی ها اجازه ندادند این اموال به ایران برگردد ، آنها حتی در ۴سال مذاکره شان وعده های توخالی دادند و گفتند آنها را برمی گردانیم ولی برگفته خود صادق نبودند. کسی که بنیه دینی نداشته باشد صادق نیست . ما نتیجه دشمنی های آمریکا را دیدیم ، رئیس جمهور آمریکا برای خوشحالی عربستان سعودی نام خلیج فارس را جعل کرد.

 

حجت الاسلام احمدی مجرد به استعفای سعدالحریری اشاره کرد و اذعان داشت: اوایل هفته خبری در رسانه ها منتشر شد که حریری نه آنکه در کشور خودش استعفا داده است بلکه در کشور عربستان از استعفای خود خبر داده است و آنچیزی که آنها برایش دیکته کرده بودند عمل کرده است.

 

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز وقف گفت: وقف یک سنت حسنه است که عمل به آن در همه ادیان تبیین شده است و وقف یک چشمه جاری است، اگر مقداری از اموال خود را وقف کنیم ذخیره ای برای پس از مرگ می شود و طلب مغفرتی برای گناهان انسان برشمرده خواهد شد.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد