کد خبر: 80008

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۱

گلایه رئیس اداره راه و شهرسازی املش از عدم همکاری برخی ادارات / اهالی روستای شیردره املش بزدوی از آسفالت مناسب بهره مند می شوند

رئیس اداره راه و شهرسازی املش از بهره مندی اهالی روستای شیردره املش از آسفالت مناسب در آینده نزدیک خبر داد

فرزاد دلارام در جریان بازدید از راه روستایی شیردره املش که با حضور بخشدار مرکزی صورت پذیرفته بود، به خبرنگار املش ما گفت:بزودى و پس از ترمیم زیرسازى این راه، اجراى عملیات آسفالت روستاى شیردره آغاز خواهد شد و اهالى این روستا پس از سالها از نعمت راه آسفالته و مناسب برخوردار مى شوند.

 

وی هدف و سیاست اصلى مجموعه راه و شهرسازى را رسیدگى به وضعیت راه هاى نامناسب شهرستان املش عنوان کرد و اظهار داشت متاسفانه برخى از دستگاه هاى اجرایى همکارى هاى لازم را با این مجموعه به شکل مطلوب انجام نمى دهند و همین عامل باعث شده است این اداره نتواند با شتاب خیلى بیشترى در مسیر رسیدگى به وضعیت راه هاى نامناسب شهرستان املش حرکت نماید.

 

رئیس اداره راه و شهرسازی املش با بیان این مطلب که بیش از شصت درصد مراجعات مردمى به این اداره مربوط به موضوع آسفالت راههاى روستایى مى باشد افزود اجراى عملیات آسفالت راه هاى روستایى منوط به آماده بودن بستر راه و زیرسازى مناسب است و روستاهایى که داراى زیرسازى مناسب هستند در اولویت قرار دارند.

 

دلارام از مسئولین اجرایى ادارات ، دهیاران و شوراها خواست با توجه به محدودیت هاى اداره راه و شهرسازى، همکارى هاى لازم و کافى را با این اداره انجام دهند تا این اداره بتواند با سرعت بیشترى در مسیر خدمت رسانى به مردم روستاهاى فاقد راه مناسب و آسفالتى گام بردارد.

 

دلارام در پایان اظهار داشت انشاالله در چند روز آینده و پس از اتمام اجراى عملیات آسفالت راه روستایى توشه میان، مردم روستاهاى شبخوس پهلو و رودگوابر نیز از نعمت راه آسفالته برخوردار خواهند شد

ارسال دیدگاه

کسب درآمد