کد خبر: 79309

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۵:۳۴

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود خبر داد

کشف و ضبط بیش از ۲ تُن انواع چوب قاچاق در شهرستان لنگرود

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود از کشف و ضبط بیش از دو تُن معادل دو هزار و ۴۰۰ کیلوگرم انواع چوب آلات و فرآورده های جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش املش ما سرهنگ حسین نیک فرد در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: مأموران انتظامی بخش اطاقور حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به یک دستگاه خودروی نیسان مشکوک شده و دستور توقف این خودرو را صادر کردند.

 

وی بابیان اینکه در بازرسی از این خودرو یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: راننده ۲۰ ساله این خودرو پس از دستگیری با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

 

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود با اشاره به اینکه پلیس با بررسی سرنخ‌های به‌دست‌آمده موفق شد هویت فردی را که اقدام به قطع درختان جنگلی و دپوی آن‌ها در جنگل برای فروش کرده  را شناسایی کند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهم هزار و ۲۰۰ کیلوگرم چوب قاچاق از نوع للکی، همرز و توسکا کشف و ضبط شد.

 

سرهنگ نیک فرد با اشاره به معرفی متهم ۴۹ ساله به مقام قضایی برای سیر مراحل قانونی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را با پلیس در میان بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

کسب درآمد