کد خبر: 79295

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۴:۵۹

در پی بارش شدید باران؛

وقوع سیلاب در مشگین‌شهر/ شهر در خاموشی فرو رفت

در پی بارش‌ شدید باران، سیلاب مشگین‌شهر را فرا گرفت و خسارت قابل توجهی به این شهرستان وارد کرد، در این حادثه یک نفر دچار ایست قلبی شد اما با تلاش پزشکان احیا شد.

به گزارش املش ما فرماندار مشگین شهر شامگاه دوشنبه در پی وقوع سیلاب و تشکیل ستاد مدیریت بحران در گفتگو باخبرنگار مهر تصریح کرد: متاسفانه بارش شدید و ناگهانی باران موجب وقوع سیلاب شد.

میر علی رحیمی زاد از مصدومیت شدید و ایست قلبی یکی از ساکنان روستایی این شهرستان در مناطق کوهستانی به دلیل اصابت رعد و برق خبر داد و افزود: این فرد پس از انتقال به بیمارستان با تلاش پزشکان احیا و به زندگی برگشت.

وی بیان داشت: به غیر از این هیچ کس در مناطق شهری در پی وقوع سیلاب زخمی یا کشته نشده است.

فرماندار مشگین شهر ادامه داد: همچنین شدت آب یک دستگاه خودرو سواری را برده که در حال جستجو و همچنین برآورد کلی خسارت هستیم.

وی با اشاره به خسارت وارده به زیرساخت های این شهرستان در پی وقوع سیلاب اضافه کرد: سیلاب موجب قطع شدن برق بخش اعظمی از  شهر مشگین شهر شده است.

رحیمی زاد خسارت دیگر سیلاب را مسدود شدن راه دو روستا عنوان و تصریح کرد: مرتبا راه ارتباطی بازگشایی می شود و مجددا به دلیل سیلاب مسدود می شود.

وی با اشاره به تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرستان و آماده باش تمامی دستگاه های اجرایی افزود: تلاش بر این است وضعیت شهر به حالت عادی بازگردد.

فرماندار مشگین شهر تاکید کرد: به غیر از قطعی برق مشگین شهر، سیلاب خسارت دیگری در بخش شهری ندارد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد