کد خبر: 79252

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۳:۲۶

نماینده مردم رشت در مجلس:

گزارش مستقیمی در بحث واردات برنج آلوده به ما داده نشده است

به گزارش املش ما جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» درباره اخباری مبنی بر واردات برنج آلوده، اظهار کرد: چون مجلس تعطیل است هنوز گزارش مستقیمی در بحث واردات برنج آلوده به ما داده نشده است. وی در ادامه در خصوص حاشیه های انتخاب شهردار رشت، اظهار کرد: در رابطه با انتخاب […]

به گزارش املش ما جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» درباره اخباری مبنی بر واردات برنج آلوده، اظهار کرد: چون مجلس تعطیل است هنوز گزارش مستقیمی در بحث واردات برنج آلوده به ما داده نشده است.

وی در ادامه در خصوص حاشیه های انتخاب شهردار رشت، اظهار کرد: در رابطه با انتخاب شهردار رشت تأکید داشتم که شهرداری انتخاب شود که شورای اسلامی شهر چهار سال با آن کار کند.

نماینده مردم رشت در مجلس افزود: شهردار جدید رشت از شهرداران باتجربه کشور و متدین است و در هشت سال مدیریت خود در بخش عمرانی تعاملات خوبی با شورای اسلامی شهر داشته و شهرداری پر تلاش است.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه شورای پنجم شهر رشت کاستی های شوراهای گذشته در انتخاب شهردار را حل کند، تصریح کرد: شوراهای اسلامی گذشته مدام در انتخاب شهرداران با مشکل مواجه بودند و مدام شهرداران را تغییر می دادند.

نماینده مردم رشت در مجلس، افزود: امیدوارم دیگر شاهد استیضاح و برکناری شهردار رشت نباشیم تا شهردار بتواند به پشتوانه شورای اسلامی شهر آبادانی رشت را توسعه دهد.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد