کد خبر: 79145

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۹:۳۶

ناصر رنجبر نیاول شهردار املش شد

با تصمیم اعضای شورای شهر ،ناصر رنجبر شهردار املش شد

اصغر جانعلی پور سخنگوی شورای شهر املش در گفتگو با خبرنگار املش ما از انتخاب ناصر رنجبر نیاول بعنوان شهردار جدید املش خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر املش پس از جلسات متوالی با نامزدهای شهرداری ، رنجبر را برای مدت ۴سال انتخاب کرد.

 

گفتنی است ناصر رنجبر نیاول ۱۲سال سابقه شهرداری شهر های سیاهکل و شلمان را دارد و ۲ سال نیز بخشدار سیاهکل بوده است.

 

به گزارش خبرنگارما ، حسن پورقربان و بابک ریحانی در دوره چهارم شهردار املش بودند.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 4

کل نظرات :3

 • رادار

  تاریخ : ۲۸ - شهریور - ۱۳۹۶

  در آینده متوجه خواهید شد که چه اشتباهی کردید. مردم املش به هوش باشید که بوی خیانت منتخبین تان به مشام میرسد


  پاسخ دادن

 • رضا - املش

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۳۹۶

  شنیده ها و قرائن فراوان حکایت از این دارد که افکار عمومی مردم املش از عملکرد اعضای شورای اسلامی و شهردار قبلی رضایتمندی لازم و قابل قبولی نداشته که انتظار می رود آقای رنجبر با همفکری و هماهنگی با اعضای شورای اسلامی جدید به معضلات و مسائل زیربنائی و عمرانی و زیست محیطی شهر توجه و جدیت لازم را داشته باشد ..


  پاسخ دادن

 • م. علی نیا

  تاریخ : ۲۹ - شهریور - ۱۳۹۶

  شهردار باید از مسائل شهرسازی ،زیباسازی ، مبلمان شهری ، امورزیربنایی و خصوصا نحوه ایجاد درامد و هزینه آگاه باشد و حد المقدور از سابقه کاری مرتبط با شغل شهرداری برخوردار باشد . با شناختی که از مهندس رنجبر دارم ایشان اهل تعامل و همفکری با افراد درون سازمانی و برون سازمانی می باشد .همون طوری که انسان در حال رشد می باشد شهر هم باید در بلند مدت در حال رشد و پویایی باشد که ایشان از عهده این کارسنگین در حوزه شهر بر می آید /ایشان از داشتن تخصص و تجربه کار در سطوح بالاتر نسبت به گزینه های دیگر شهردار برخودار می باشد که می تواند با قدرت چانه زنی خود برای دریافت اعتبارات انجام دهد.
  از بارگاه باریتعالی برای شهرداربا کفایت و اعضای محترم شورای شهر املش آرزوی موفقیت می نمایم .
  امید است شهردار جدید با ارتباط مستمر و منطقی که ایشان با مسؤولین بالادستی استان دارند بتوانند از تضییع حقو ق شهروندان(مشابه سالیان متمادی گذشته ) جلوگیری نماید .


  پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد