کد خبر: 79108

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۹

سکونت بیشترین سالمند گیلان در املش

معاونت توان بخشی اداره کل بهزیستی گیلان با اشاره به جمعیت ۱۲درصدی سالمندان استان گفت:بیشترین سالمند گیلان در املش سکونت دارند

به گزارش خبرنگار املش ما ، رحیم تکاملی ماسوله در همایش تکریم از منزلت سالمندان شهرستان املش که در کانون معصومیه برگزار شده بود، گفت: جوامعی که دارای سالمند بیشتری هستند توجه بیشتر را می طلبد و براساس آمار  ۱۲ درصد جمعیت گیلان پا به سن سالمندی گذاشته اند و در بین شهرستان های این استان ، شهرستان املش مقام اول را دارد.

 

وی با بیان اینکه جوانان جامعه امروز بدلیل کم تحرکی ، دوره سالمندی سختی را سپری خواهند کرد، گفت: این نگرانی در همه دستگاه ها وجود دارد و لزوم توجه بیشتر به جوانان احساس می شود.

 

معاونت توان بخشی اداره کل بهزیستی گیلان با ابراز امیدواری از وجود کلینیک های فیزیوتراپی در شهرستان املش خاطرنشان کرد: این شهرستان در خدمات دهی به سالمندان پیشرو است و ان شالله در آینده نزدیک خدمات مراقبتی سالمندان نیز فراهم شود.

 

تکاملی تصریح کرد: ۱۶ مرکز شبانه روزی در گیلان به یکهزار و ۵۰۰ معلول تحت پوشش خدمات رسانی می کنند و  ۳۵۰ سالمند گیلانی در خانه هایشان تحت مراقبت مرکز توانبخشی گیلان قراردارند.

 

در ادامه این مراسم از ۲۰ سالمند شهرستان املش تجلیل شد.

 

 

 

ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کسب درآمد