کد خبر: 79050

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸

مسابقات کشتی گیله مردی رانکوه با معرفی نفرات برتر پایان یافت +گزارش تصویری

مسابقات کشتی گیله مردی رانکوه جام شهیدحسن عشوری با معرفی نفرات برتر پایان یافت

اسدالله عبداله تابار در گفتگو با خبرنگار املش ما ، از برگزاری مسابقات کشتی گیله مردی به مدت ۲۰شب در بخش رانکوه شهرستان املش خبر داد و گفت: این رقابت ها روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

 

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات که بنام شهید مدافع امنیت شهید حسن عشوری از ۳۰ مردادماه آغاز شده بود زبده ترین پهلوانان نامی در اوزان سبک و سنگین و در رده های سنی آزاد از استان های گیلان و مازندران در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان املش اضافه کرد: در اوزان سنگین وزن سروش بابایی اول شد و رضا مجدی ، سعید افشار و حسن رمضانی دوم تا چهارم شدند و همچنین در اوزان سبک وزن عبدالله نبی زاده به مقام اول این مسابقات رسید  سهیل بابایی دوم شد منصور سلطانی و رسول سلطانی رتبه های سوم و چهارم را از آن خود کردند.

 

گفتنی است جوایز این دوره از مسابقات برای نفر اول سنگین وزن گاو نر، نفر دوم سه رأس گوسفند، نفر سوم دو رأس گوسفند و نفر چهارم یک  رأس گوسفند بود و همچنین در سبک وزن به نفر اول  ۳راس گوسفند اهدا شد و به نفر دوم ۲رأس گوسفند، نفر سوم ۱ رأس گوسفند نر و نفر چهارم یک راس گوسفند اهدا گردید.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد