کد خبر: 78999

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۹:۱۱

فرماندار املش:

دفاع مقدس ، دفاع از حدود و ثغور آرمان ها و ارزش های اسلامی بود

جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان املش در سالن میرزاحبیب ا… املشی فرمانداری برگزار شد

به گزارش خبرنگار املش ما ، یونس محمودی در این جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس  گفت:  دفاع مقدس در طول ۸ سال صرفا دفاع از حریم مرزهای جغرافیایی کشور نبود بلکه دفاع از حدود و ثغور آرمان ها و ارزش های اسلامی بود.

 

وی ادامه داد:  اصطلاح جهاد از ارکان مهم و اصول اولیه اسلامی است، جهاد از احکام مبین اسلام است نه مبهم مانند خمس ، نماز ، حج و…

 

 

 

فرماندار املش خاطرنشان کرد:رزمندگان ما در دفاع مقدس با الهام از منویات ولی فقیه زمان و الهام از امدادهای غیبی ، حدود و ثغور مرزهای جغرافیایی را درنوردیدند و طنین دل انگیز احکام نورانی اسلام را به گوش جهانیان رساندند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان املش در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره ۲۳۰ شهید سرافراز شهرستان املش افزودند: ۲۳۰ شهید در شهر کوچکی مانند املش نشان از صلابت ایمان ، اتحاد و همدلی مردم این سامان دارد.جادارد همه ما مسئولین که اکنون همه امنیت و آسایش خود را مرهون این شهیدان هستیم تمام تلاش خود را در جهت هرچه بهتر برگزاری مراسمات و برنامه های متخذه بنمائیم.

 

گفتنی جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان املش با حضور روسای ادارات و نهادها در سالن میرزاحبیب ا… املشی فرمانداری برگزار شده بود.

 

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد