کد خبر: 78963

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۶

رئیس تبلیغات اسلامی املش

هیئات مذهبی و مداحان به بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین (ع) بپردازند

رئیس تبلیغات اسلامی املش گفت:هیئات مذهبی و مداحان به بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین (ع) بپردازند

حجت الاسلام حسین عزیزی در گفتگو با خبرنگار املش ما با اشاره به فرارسیدن ماه محرم گفت: هرساله مردم متدین ایران اسلامی با راه اندازی دسته جات عزاداری و برگزاری مراسم و آئین سوگواری سید و سالار شهیدان ارزش های محرم و کربلا را زنده نگه می دارند.

 

وی با بیان اینکه عزاداری مردم در در این مراسمات ستودنی است ، ادامه داد: امام حسین(ع) به گواه تاریخ نه تنها در قلوب شیعیان خود نفوذ کرده بلکه در فرق مختلف غیر اسلامی ایشان را انسانی آزاده و سرور آزادگان جهان بر می شمارند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی املش ادامه داد: امام حسین (ع) بخاطر احیاء امر به معروف و نهی از منکر قیام کردند و یکی از مصداقهای بارز امر به معروف و نهی از منکر حفظ امنیت مسلمانان و دین مبین اسلام است و در طول مدت انقلاب اسلامی تا کنون امنیت کامل را برای شهروندان مسلمان چه از لحاظ اجتماعی، فرهنگی و امنیتی به ارمغان آورد و لبیکی به امام سوم شیعیان گفته باشند.

 

وی خاطر نشان کرد: اهمیت کار امام حسین (ع) به دلیل جهاد و امر به معروف و نهی از منکر است و ما به‌عنوان شیعیان آن حضرت باید ادامه دهنده راه آن بزرگوار باشیم و تا می توانیم در راستای اهداف سیدالشهداء(ع) قدم برداریم.

 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی املش در پایان تصریح کر د: بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین (ع)، حفظ ولایت فقیه و ارزشهای اسلامی درایام محرم از جمله وظایف هیئات مذهبی و مداحان در این ماهها است.

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 0

کل نظرات :1

  • رضا - املش

    تاریخ : ۲۱ - شهریور - ۱۳۹۶

    متاسفانه دریکی دو دهه اخیر مداحان و هیئتهای مذهبی وظیفه ذاتی خود که همان بیان حقایق عاشورا و قیام امام حسین ( ع ) را فراموش نموده اند و افکار عمومی مردم هم از وضعیت عزاداری ها ی ایام دهه محرم در خیابان و معابر بشدت ناراضی و منتقد است …..


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کسب درآمد