کد خبر: 78364

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۳:۲۰

برانکو: تلاش مى کنیم افتخار مردم ایران باشیم/ به بازی با الاهلى عربستان خوش بین هستم

سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه تلاش خود را به کار مى گیریم که افتخار مردم ایران باشیم.

به گزارش املش ما  برانکو در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار کرد: بازى تیم الاهلى عربستان را در لیگ عربستان دیدم و این تیم نشان داد که به همراه تیم الهلال عربستان جز بهترین تیم هاى عربستان هستند.

او ادامه داد: تیم الاهلى عربستان بازیکنان جدیدى جذب کرده است و یکی از خریدهای این تیم ٢۴ گل زده است. به هر حال بازى سختى پیش رو داریم.

برانکو تصریح کرد: افتخار مى کنیم که در لیگ قهرمانان آسیا بازى مى کنیم و تنها تیم ایرانى در این رقابتها هستیم. تلاش خود را به کار مى گیریم که افتخار کل مردم ایران باشیم.

او عنوان کرد: بازیکنان انگیزه بالایى دارند چرا که تمام ایرانى ها این بازى از تلویزیون مشاهده مى کنند. بازى هاى گذشته نشان دادیم بهترین تیم هستیم . سید جلال حسینى نمى تواند بازى کند اما ماهینى و مسلمان مصدومیت جزئى دارند و مشکلى ندارند.

برانکو تصریح کرد: این بازى نیمه اول بازى با الاهلى عربستان است و ما به دنبال نتیجه گیرى در این بازى هستیم. همچنین برنامه مان در ابتدا گل نخوردن و بعد زدن گل است.

او بیان کرد: ما نشان دادیم که کیفیت و دانش بالایى داریم و نتیجه بازى استقلال و العین امارات را تفسیر نمى کنم.با خوش بینى به مصاف حریف عربستانى خود مى رویم.

برانکو درباره توانایى پرسپولیس براى قهرمانى در لیگ قهرمانان آسیاگفت: تیم برتر خاورمیانه هستیم و همه تیم هاى حاضر در این رقابتها خوب هستند اما حضور الهلال عربستان همگروه ما در این مرحله کیفیت تیم را نشان مى دهد.

سرمربى پرسپولیس درباره وضعیت نوراللهى گفت: این بازیکن تمرین مى کند و بعد از اینکه مجوز بازى آش صادر شود مى تواند بازى کند. تکلیف این بازیکن فردا مشخص مى شود. به هر حال زمان نیاز است تا به فرم أیده آلِ برسد.

او درباره بشار رسن گفت: این بازیکن آینده دارى است چرا که ٢٠ سال سن دارد.

برانکو درباره کامیابى نیا گفت: این بازیکن را براى بازى با الاهلى عربستان خواهیم داشت . به هرحال مشکلات داخلى بود که حل شد.

سرمربى پرسپولیس درباره تأثیر حاشیه ها بر بازى این تیم در آسیا گفت: همه تلاش خود را براى خوشحالى هواداران مى کنیم اما اتفاقات

سرمربى پرسپولیس درباره تأثیر حاشیه ها بر بازى این تیم در آسیا گفت: همه تلاش خود را براى خوشحالى هواداران مى کنیم اما اتفاقات ریز و درشت براى تیم ما رخ داد. لیاقت برد برابر سیاه جامگان داشتیم و داور بر روى نتیجه بازى تأثیر داشت. عذرخواهى داور هم فایده اى ندارد چرا که دو امتیاز این بازى را از دست دادیم .

برانکو در پایان درباره اینکه به سیستم چرخشى اعتقاد دارد یا نه! خاطر نشان کرد: من به استاندارد بودن تیم اعتقاد دارم و برخى از بازیکنان نمى توانند بازى کنند و در این زمان نیازى به تغییر نداریم چرا که بازیکنان هنوز إشباع نشدند و شش روز هم براى استراحت زمان دارند.

انتهاى پیام/

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کسب درآمد