کد خبر: 78354

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۵

امام جمعه املش:

عکس سلفی نمایندگان با موگرینی ، عزت ملت ایران را زیرسوال برد/هفته دولت ، هفته ای برای تجلیل از تفکر انقلابی است

امام جمعه املش گفت: عکس سلفی نمایندگان با موگرینی ، عزت ملت ایران را زیرسوال برد

به گزارش خبرنگار املش ما  ، حجت الاسلام محمد صفری قاسم آبادی پس از دعوت همگان به تقوای الهی به سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت:یکی از جلوه های اندیشه زیبای انقلاب اسلامی در بحث اسارت آزادگان و آزادی آنها بود و پیامی که آزادگان به مردم دنیا دادند ، آبروی و ذخیره ای برای انقلاب و مردم هستند.

 

وی در ادامه به فرارسیدن سالروز کودتای ۲۸ مرداد اشاره کرد و اظهار داشت : این کودتا درس عبرتی برای تاریخ انقلاب است و باید قدردان تلاش های آیت الله مدرس و آیت الله کاشانی برای آنکه نعمت نفت ملی شود باشیم ولی کمتر از ۵ ماه این خوشی به تلخی رسید و ریشه آن تغییر استراتژیک مصدق بود ، مصدق دست انگلیسی ها را از صنعت نفت کوتاه کرد و با پشت کردن به جبهه مذهبی و متدین دست به دامن آمریکایی ها شد، متاسفانه از این اشتباهات ریز و درشت در ۱۰۰ سال اخیر در تاریخ این کشور زیاد دیده شده و امروز هم عده ای دنبال بزک کردن چهره کثیف آمریکا هستند.

 

 

امام جمعه املش با اشاره به عکس سلفی برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با موگرینی ، اذعان داشت: چرا باعث می شوید عزت ملت ایران به سخره گرفته شود و ضعیف شمرده شود، به خانواده شهید حججی و شهدای مدافع حرم تسلیت نمی گویید و بعد می روید با فردی عکس می گیرید که سیاست های خبیث شان برای ملت ایران بارها آشکار شده است.

 

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی ادامه داد: آیا نمایندگانی مجلسی که امام خمینی (ره) آن را در راس امور دانست و باید به رسیدگی مشکلات مردم بپردازد ،می روند با ولع و تشنگی آنجور عکس سلفی می گیرند، کشوری که از اروپا و آمریکا بارها و بارها لطمه دیده است.

 

وی خاطرنشان کرد :در همین قصه برجام برای همه زمینه های تفاهم آماده شدیم از حتی کوچکترین خواسته هایمان گذشتیم ولی متاسفانه اروپا و آمریکا به تعهدات شان پایبند نبودند.

 

امام جمعه املش در ادامه خطبه های نماز جمعه فرارسیدن شهادت امام جواد (ع) را تسلیت گفت و اظهار کرد: آن امام همام ، اولین امامی بود که در سن ۷ یا ۸ سالگی به امامت رسیده است و در دوره کوتاه مدت امامتش در ۵ جبهه فعالیت داشت و به مبارزه با مسلک های انحرافی و تربیت افراد و شاگردان بسیاری اهتمام ورزید.

 

حجت الاسلام صفری قاسم آبادی با بیان اینکه هفته دولت ، هفته ای برای تجلیل از تفکر انقلابی است ، گفت: دولت دوازدهم از وزرایی که کارنامه خوبی نسبت به دولت های پیشین داشته اند بکار گیری کند و از وزرایی که کارنامه خوبی نداشتند استفاده نکند، مگر در این کشور قحط الرجال است و افراد و چهره های دیگری نیست که استفاده شود.

 

وی در پایان با گلایه از عملکرد برخی مسئولین در پروژه آسفالت یکی از روستاهای املش که نیاز به ۶۰۰ یا ۷۰۰  متر آسفالت دارد ، اظهار داشت : مدیران ادارات تلاش کنند پروژه هایی که در هفته دولت قرار است افتتاح و به بهره برداری برسد در این فرصت باقی مانده به پایان برسانند.

 

ارسال دیدگاه

کسب درآمد