کد خبر: 77873

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۳:۵۳

دایی: نمی‌توانم پرواز کنم و به اصفهان بیایم/ موقعیت‌های ما بهتر از سپاهان بود

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: موقعیت‌های ما بهتر از سپاهان بود اما در نیمه نخست بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم و در پایان بازی به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش املش ما علی دایی پس از تساوی یک-یک تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: ۲ تیم بازی بسیار سختی را داشتند و  می توانستند برنده این بازی باشند. موقعیت‌های ما بهتر از سپاهان بود اما نتوانستیم استفاده کنیم و به تساوی رسیدیم.

او افزود: در نیمه نخست بازی متعادلی را از هر دو تیم شاهد بودیم اما مالکیتسپاهان بیشتر از ما بود. خدا را شکر بازیکنان ما به خوبی بازی را اداره کردند و در نیمه دوم به گل نخست دست یافتیم. بعد از به ثمر رسیدن گل نخست می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم اما تجربه کم بازیکنانم باعث شد به سرعت گل تساوی را دریافت کنیم.

سرمربی سایپا ادامه داد: در این فصل ۶۰،۷۰ درصد بازیکنان‌مان را تغییر دادیم و برای بهتر شدن به زمان بیشتری نیاز داریم. از عملکرد بازیکنانم در هفته نخست مقابل سپاهان راضی هستم و آنها بسیار خوب به وظایف خود عمل کردند.

در ادامه خبرنگاران اصفهانی در واکنش به عدم حضور علی دایی در سالیان اخیر در نشست‌های خبری پیش از بازی به او اعلام کردند سوالی ندارند و اگر او دوست دارد می‌تواند در خصوص بازی صحبت کند که دایی در واکنش به این مسئله عنوان کرد: من نمی‌توانم بال بال بزنم و به اصفهان بیایم و شما با این رفتار کار من را ساده کردید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

کسب درآمد