کد خبر: 76640

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۶:۰۳

پیام تسلیت فرماندار املش بمناسبت سومین روز شهادت اولین مدافع امنیت کشور

فرماندار املش بمناسبت سومین روز شهادت اولین مدافع امنیت کشور پیام تسلیت گفت به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار شهرستان املش بمناسبت سومین روز شهادت اولین مدافع امنیت کشور حسن عشوری را طی پیامی تسلیت گفت. یونس محمودی در این پیام آورده است:   تاریخ مملو از حماسه هایی است که فرزندان دلیر ایران اسلامی […]

فرماندار املش بمناسبت سومین روز شهادت اولین مدافع امنیت کشور پیام تسلیت گفت

به گزارش خبرنگار املش ما ، فرماندار شهرستان املش بمناسبت سومین روز شهادت اولین مدافع امنیت کشور حسن عشوری را طی پیامی تسلیت گفت. یونس محمودی در این پیام آورده است:

 

تاریخ مملو از حماسه هایی است که فرزندان دلیر ایران اسلامی در مسیر ارزش های الهی از خود به یادگار گذاشته اند.

 

گیلانیان همیشه جاوید که در طول انقلاب اسلامی به عنوان عاشقان اهل بیت و خاندان رسالت از پیشگامان مبارزه با دشمنان، بیگانگان و مزدوران به کشور از صدر اسلام تاکنون هستند ، بار دیگر مردم شهرستان رودسر از فرزندان شجاع و فداکار خود را تقدیم استحکام پایه های امنیت و آسایش نظام و انقلاب کردند .

 

بی شک مبارزه بی امان با تروریسم تکفیری با ریخته شدن این خونهای پاک شتابی مضاعف خواهد گرفت و با نابودی کامل این جریان ضد انسانی انتقام خون شهیدان ترور اخیر در تهران و هزاران انسان بی‎گناه از تروریست های تکفیری گرفته خواهد شد.

 

شهید والامقام ، “حسن عشوری” فرزندی برومند از خاک ایران اسلامی و شهرستان رودسر گرچه در کربلا نبود که حسین را یاری کند اما به پاس شناخت عمیقش از نهضت و فرهنگ عاشورا، شایسته آن گشت تا در دفاع از امنیت کشور عزیز مان ایران را در گوش تاریخ با خون رنگین و پاکش فریاد کند.

 

اینجانب، از خداوند منان غفران الهی و همجواری روح مطهر آن شهید والامقام با ارواح شهدای کربلای حسینی و صبر و سلامتی را برای بازماندگان شریف مسئلت می نمایم. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

“ما سینه زدیم بی‌صدا باریدند/ از هر چه که دم زدیم، آنها دیدند
ما مدعیانِ صفِ اول بودیم/ از آخر مجلس شهدا را چیدند”

یونس محمودی فرماندار املش

ارسال دیدگاه

کسب درآمد