کد خبر: 76517

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۳

پاسخ زیباکلام به انتقادات اصلاح طلبان/ بعضی ها اِندِ بی “مرامی” و نامردی هستند

صادق زیباکلام به انتقادات اصلاح طلبان گیلان در پی انتقادش از محمدباقر نوبخت پاسخ داد. به گزارش املش ما کانال انجمن روزنامه نگاران گیلان با انتشار متنی نوشت: صادق زیباکلام به انتقادات اصلاح طلبان گیلان در پی انتقادش از محمدباقر نوبخت پاسخ داد. حضرات آقایان دکتر احمد رمضانپور، محسن باقری، بخشی، حمیدامیدی، عبدالغفارشجاع، سروش اکبرزاده، حمیدامیدی، […]

صادق زیباکلام به انتقادات اصلاح طلبان گیلان در پی انتقادش از محمدباقر نوبخت پاسخ داد.

به گزارش املش ما کانال انجمن روزنامه نگاران گیلان با انتشار متنی نوشت: صادق زیباکلام به انتقادات اصلاح طلبان گیلان در پی انتقادش از محمدباقر نوبخت پاسخ داد.

حضرات آقایان دکتر احمد رمضانپور، محسن باقری، بخشی، حمیدامیدی، عبدالغفارشجاع، سروش اکبرزاده، حمیدامیدی، عبدالله زاده و…

باسلام،بچه های تهرون یک اصطلاحی دارند بنام “مرام”؛ اما در مورد آقای دکتر فیاض زاهد دو نکته را علیرغم میلم باید توضیح دهم. چون باز بقول بچه های تهرون اندِ بی “مرامی” و نامردی هستند.

۱ـ من در اسامی که به آقای روحی خبرنگاری که با من مصاحبه می کردند دادم، بعنوان دوستان اصلاح طلب رشت که مورد بی مهری آقای دکتر نوبخت قرارداشته اند،اساسا اسم آقای دکترفیاض زاهد را نیاورده بودم. آقای روحی اصرار کردند که نام ایشان را هم اضافه نمایم. یقینا من اگر آقای دکتر فیاض زاهد را همچون جناب رمضانپور و.. دیگران اصلاح طلب یا حتی داشتن حداقل “مرام” میدانستم دلیلی نبود که به اصرار مصاحبه گر نام ایشان را بعدا اضافه کنم.

۲ـ آقای دکتر فیاض زاهد درست می گویند. من ۵ یا۶ سال پیش به ایشان گفتم کتاب شان را نخوانده ام اما در جلسه نقد کتاب شان در دانشگاه آزاد شرکت کردم. اما این همه داستان آنروز نبود. بخش دیگرش را دکتر فیاض زاهد ناخوداگاه لو می دهند. آنجا که نوشته اند: “زیباکلام درنقد کتاب گفت که کتاب حرف جدیدی ندارد و تکرار حرف های تدااسکاچ پل،نیکی کدی و….می باشد”.

پس من خیلی هم بی اطلاع از کتاب دکترفیاض زاهد نبودم. دلم نیامد در آن جمع بگویم کتاب اساسا حرفی برای گفتن نداشت. ازنشر ان کتاب ۵ یا۶ سال میگذرد و حتی یکبار هم در محافل علمی یا دانشگاهی یا دانشجویان مان نامی از ان کتاب نرفته، چون من آن روز درست دیده بودم و کتاب آقای دکتر فیاض زاهد حتی ارزش کاغذی هم که بر روی آن چاپ شده بود را نداشت. اما مرام گذاشتم واسه ادمی که بویی از مرام و معرفت نبرده و با خنده گفتم که “نه نخوانده ام”. بگذریم که ایشان چقدر  بنده را تحت منگنه برای شرکت در جلسه نقد کتاب شان قرارداده و بیچاره ام کرده بودند.

از مابقی دوستان اصلاح طلب رشت هم گلایه ایی ندارم چون “میتوانم درک شان کنم”. حقیقتش این است که علت اصلی دلخوری من از آقای دکترنوبخت بخاطر رفتار ایشان با دوستان اصلاح طلب گیلان  نیست. چون همانطور که “الان” دوستان و طرفداران جناب نوبخت دارند می فرمایند “ایشان خیلی هم کم برای اصلاح طلبان و اعتدالیون گیلان گام برنداشته اند”. درست می گویند. بنابراین علت دلخوری بنده از ایشان از بابت دیگری است.

حقیقتش را بخواهید بنده بایستی اعتراف کنم که من و جناب دکتر نوبخت سال گذشته یک مقدار زیادی برنج از آستانه اشرفیه خریداری کردیم، اما بعدا که جناب نوبخت برنج ها را فروختند متاسفانه سر من را کلاه گذاشتند و علت کدورت من هم از ایشان بواسطه آن موضوع می باشد منتهی رفتار ایشان با اصلاح طلبان و اعتدالیون گیلان را بهانه کرده ام.
ایام بکام دوستان اصلاح طلب گیلان
صادق زیباکلام
بیستم خرداد یک هزار و سیصد و نود و شش

ارسال دیدگاه

کسب درآمد