کد خبر: 76492

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۸:۴۸

چگونه بنی صدر رای مردم را ضایع کرد؟

مرور اظهارات روحانی در اولین روزهای بعد از انتخابات اخیر و تلاش برای تقسیم جامعه به دو گروه افرادی که به او رای داده و افرادی که به او رای نداده‌اند، خطر بازگشت به بنی‌صدریسم را گوشزد می‌کند. به گزارش املش ما به نقل از جهان نیوز رضا سراج یادداشت زیر را در کانال تلگرامش […]

مرور اظهارات روحانی در اولین روزهای بعد از انتخابات اخیر و تلاش برای تقسیم جامعه به دو گروه افرادی که به او رای داده و افرادی که به او رای نداده‌اند، خطر بازگشت به بنی‌صدریسم را گوشزد می‌کند.
به گزارش املش ما به نقل از جهان نیوز رضا سراج یادداشت زیر را در کانال تلگرامش اش منتشر کرد: رهبرانقلاب در دیدار با مسئولین نظام، فرمودند : «کشور را دوقطبی نباید کرد؛ مردم را به دو دسته نباید تقسیم کرد. [مثل] آن حالتی که در سال ۵۹ متأسفانه رئیس جمهور وقت، مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد. نباید با تقسیم کردن مردم، کار بزرگ ملت در انتخابات را ضایع کرد. »
چگونه بنی صدر رای مردم را ضایع کرد؟

  1. ۱) ایجاد دو قطبی‌سازی در حاکمیت و جامعه
    ۲) اتهام‌ زدن ناروا به منتقدین و اهانت به آنان
    ۳) ارج نمودن انقلابی‌ها از صحنه اداره کشور
    ۴) اداره کشور بدون اصول و ارزش‌های انقلاب
    ۵) حاکم نمودن لیبرال‌ها به جای خط امامی‌ها

بنی‌صدر پس از انتخابات، در اولین گام، به دو قطبی ‌سازی در حاکمیت و جامعه مبادرت ورزید. مرور اظهارات روحانی در اولین روزهای بعد از انتخابات اخیر و تلاش برای تقسیم جامعه به دو گروه افرادی که به او رای داده و افرادی که به او رای نداده‌اند، خطر بازگشت به بنی‌صدریسم را گوشزد می‌کند. روحانی بلافاصله بعد از پیروزی گفت : «انتخابات ۲۹ اردیبهشت، انتخاب میان دو نوع تفکر بود. این پیروزی پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود. » #بنی‌صدریسم به معنای بازگشت به حاکمیت دوگانه، ایجاد شکاف ملی و بی‌ثبات شدن محیط داخلی است.

ارسال دیدگاه

کسب درآمد